Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 38.995
€ 6.861,-
Nee
2017
2022-11-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Estate met kenteken PZ-362-V is op kenteken gezet in 2017. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 38.995 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 205 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1618 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Met een massa van 1.505 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 184 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1618 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-10-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-10-17 |
| APK vervaldatum | 2026-11-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Estate stationwagen
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 15.698 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 15.698,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 133.574 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 572 |
| Periode | 2016-07-07 - 2019-07-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 573 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Aantal import auto's | 205 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 79 | 32 | € 34.997,- | € 3.246,- |
| 2017 | 292 | 94 | € 36.166,- | € 4.410,- |
| 2018 | 177 | 66 | € 36.207,- | € 4.476,- |
| 2019 | 25 | 13 | € 37.437,- | € 3.973,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HXB-67-Z | |||
| NP-303-H | |||
| SR-437-F | |||
| JXZ-20-R | |||
| SV-089-D | |||
| KGP-29-N | |||
| HJL-03-J | |||
| J-567-HK | |||
| KDB-17-K | |||
| H-284-VX | |||
| J-817-TF | |||
| N-335-FH | |||
| K-644-GP | |||
| RF-076-X | |||
| JFF-23-L | |||
| KZ-584-K | |||
| P-348-NB | |||
| RR-356-K | |||
| Z-841-LN | |||
| R-351-JT | |||
| TG-880-D | |||
| HDN-06-Z | |||
| P-042-HP | |||
| SK-956-S | |||
| JPG-41-S | |||
| JNL-91-J | |||
| N-845-DL | |||
| SL-198-D | |||
| TP-378-J |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JNV-64-B | 2026-05-08 | |||
| HKN-65-G | 2026-05-15 | |||
| SR-312-F | 2026-05-09 | |||
| N-815-NV | 2026-05-20 | |||
| NB-538-T | 2026-05-15 | |||
| G-761-KZ | 2026-05-07 | |||
| JDS-46-X | 2026-04-21 | |||
| HXP-04-H | 2026-03-25 | |||
| KS-365-L | 2026-04-09 | |||
| ZF-619-H | 2026-03-30 | |||
| T-472-LL | 2026-03-30 | |||
| G-585-PN | 2026-03-18 | |||
| NK-051-N | 2026-03-03 | |||
| X-527-HP | 2026-03-02 | |||
| P-989-RS | 2026-03-09 | |||
| HKX-38-J | 2026-02-24 | |||
| P-452-DV | 2025-11-25 | |||
| P-278-GS | 2026-01-27 | |||
| Z-717-HL | 2025-06-23 | |||
| PZ-172-V | 2025-07-13 | |||
| PK-660-H | 2024-05-21 | |||
| TK-373-G | 2025-06-26 | |||
| NK-353-R | 2023-08-03 | |||
| JGN-59-B | 2026-01-28 | |||
| L-657-NB | 2022-01-27 | |||
| PZ-065-S | 2024-07-13 | |||
| S-434-FZ | 2024-07-29 | |||
| K-939-VX | 2022-08-06 | |||
| NF-251-V | 2025-10-10 | |||
| HKB-78-Z | 2025-04-26 |