Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 58.800
€ 10.133,-
Nee
2017
2023-09-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V90 met kenteken PZ-039-J is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 58.800. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 254 pk. De motor heeft een inhoud van 1969 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Met 1.728 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 981 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-12-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1969 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 255 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1728 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2300 kg |
| Lengte | 4,94 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,94 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-10-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-10-13 |
| APK vervaldatum | 2026-12-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V90 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 20.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.710 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V90
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 20.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 175.888 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 37 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 756 |
| Periode | 2016-07-12 - 2019-08-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1156 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 102 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 110 | 27 | € 66.018,- | € 7.641,- |
| 2017 | 890 | 74 | € 63.538,- | € 9.552,- |
| 2018 | 150 | 1 | € 60.055,- | € 10.423,- |
| 2019 | 6 | 0 | € 61.621,- | € 10.846,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NT-815-J | |||
| RF-670-T | |||
| NK-800-N | |||
| NS-712-V | |||
| RD-320-Z | |||
| XS-815-K | |||
| SF-723-K | |||
| NV-676-H | |||
| KZ-702-B | |||
| NN-037-F | |||
| PV-016-N | |||
| JZS-89-L | |||
| NV-670-H | |||
| KZ-975-G | |||
| NP-631-F | |||
| TG-935-D | |||
| NV-145-N | |||
| R-155-KH | |||
| PL-931-G | |||
| KN-225-N | |||
| SB-041-H | |||
| PG-892-L | |||
| L-220-BX | |||
| NJ-410-L | |||
| RT-674-Z | |||
| PG-036-V | |||
| PG-911-L | |||
| PZ-575-P | |||
| GFB-33-P | |||
| XN-299-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NT-330-Z | 2026-04-21 | |||
| NS-715-V | 2026-05-15 | |||
| PP-716-K | 2026-05-15 | |||
| RN-282-N | 2026-05-09 | |||
| RP-415-G | 2026-05-07 | |||
| NV-640-H | 2026-05-06 | |||
| RT-030-G | 2026-05-04 | |||
| KZ-282-N | 2026-04-25 | |||
| RP-539-G | 2026-04-24 | |||
| RN-182-B | 2026-04-23 | |||
| NV-425-V | 2026-04-23 | |||
| PD-330-V | 2026-04-20 | |||
| NJ-407-L | 2026-04-20 | |||
| KZ-433-V | 2026-04-17 | |||
| RK-923-Z | 2026-04-11 | |||
| NN-911-J | 2026-04-10 | |||
| NJ-416-L | 2026-04-09 | |||
| RN-226-B | 2026-04-08 | |||
| X-038-FG | 2026-04-15 | |||
| PB-379-R | 2026-03-25 | |||
| NT-625-T | 2026-03-13 | |||
| NZ-085-S | 2026-02-27 | |||
| NJ-417-L | 2026-03-08 | |||
| PD-757-H | 2024-08-18 | |||
| KZ-305-N | 2024-10-15 | |||
| NV-586-H | 2022-03-04 | |||
| PB-683-H | 2024-04-03 | |||
| RK-731-R | 2025-04-19 | |||
| NJ-442-L | 2024-03-04 | |||
| NN-947-S | 2024-02-24 |