Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 31.322
€ 3.444,-
Nee
2017
2024-09-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra Sports Tourer met kenteken PV-435-J is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 31.322. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 110 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 3.4 l/100 km. Dankzij 1.393 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 93 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1393 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-09-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-09-27 |
| APK vervaldatum | 2026-08-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | ja |
Opel Astra Sports Tourer stationwagen
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.858 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra Sports Tourer
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er is een softwareupdate beschikbaar waardoor de NOX uitstoot wordt verminderd.
Een hogere belasting van het milieu.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregeleenheid updaten.
De hoofdremcilinder kan verontreinigd raken door materiaaldeeltjes afkomstig van de afdichting van de koppelingshulpcilinder. Deze deeltjes blijven aan de afdichtingen van de hoofdremcilinder plakken en veroorzaken lekkage in de hoofdremcilinder.
Indien het rempedaal langzaam en constant wordt ingetrapt bouwt het remsysteem geen remdruk op, en is er onvoldoende remvermogen en/of blijft het koppelingspedaal hangen of komt langzaam weer omhoog.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het koppelings- en remsysteem controleren, doorspoelen en indien nodig de hoofdremcilinder en koppelingscilinder vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 215.328 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 638 |
| Periode | 2016-04-11 - 2019-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1429 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 41 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 605 | 23 | € 29.352,- | € 3.307,- |
| 2016 | 605 | 23 | € 29.352,- | € 3.307,- |
| 2017 | 618 | 13 | € 30.517,- | € 3.436,- |
| 2017 | 618 | 13 | € 30.517,- | € 3.436,- |
| 2018 | 204 | 5 | € 30.669,- | € 3.749,- |
| 2018 | 204 | 5 | € 30.669,- | € 3.749,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 31.946,- | € 4.007,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 31.946,- | € 4.007,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NG-584-G | 2026-04-15 | |||
| KZ-995-V | 2026-05-15 | |||
| KL-254-R | 2026-05-21 | |||
| PT-648-S | 2026-05-13 | |||
| JT-613-G | 2026-05-09 | |||
| R-381-GT | 2026-05-04 | |||
| NB-717-J | 2026-05-05 | |||
| KD-949-N | 2026-05-01 | |||
| NK-867-K | 2026-04-15 | |||
| KH-344-Z | 2026-04-12 | |||
| PB-754-Z | 2026-04-10 | |||
| RZ-756-Z | 2026-04-18 | |||
| RF-421-R | 2026-03-26 | |||
| PX-638-B | 2026-03-26 | |||
| NG-047-P | 2026-03-12 | |||
| PL-715-N | 2022-05-14 | |||
| KF510X | 2020-12-25 | |||
| KL-620-N | 2021-02-17 | |||
| JS-343-H | 2020-11-16 | |||
| JL-173-L | 2022-05-19 | |||
| NP-138-J | 2023-04-04 | |||
| SJ-840-S | 2023-08-18 | |||
| NG-763-H | 2025-07-17 | |||
| SB-081-L | 2023-02-01 | |||
| SL-105-B | 2022-03-02 | |||
| KR-838-K | 2023-10-10 | |||
| JR-962-J | 2024-04-12 | |||
| KJ569H | 2020-09-10 | |||
| KS-970-V | 2024-05-09 | |||
| KX-387-H | 2024-09-20 |