Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.735,-
Ja, 2017
2000
2025-11-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken PS-459-N is op kenteken gezet in 2000. Deze auto is 17 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Met 1.686 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 164 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1633 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2100 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-08-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-09-08 |
| APK vervaldatum | 2026-11-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.001 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 17 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 319.972 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2000-06-08 - 2008-07-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2630 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 437 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 210 | 42 | € 10.698,- | |
| 2001 | 459 | 76 | € 45.780,- | € 10.969,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2002 | 353 | 47 | € 47.950,- | € 11.045,- |
| 2002 | 324 | 47 | € 37.625,- | € 10.161,- |
| 2002 | 322 | 46 | € 37.625,- | € 10.165,- |
| 2003 | 242 | 21 | € 10.928,- | |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2004 | 323 | 73 | € 45.579,- | € 9.990,- |
| 2004 | 324 | 73 | € 45.579,- | € 9.995,- |
| 2004 | 368 | 43 | € 60.680,- | € 11.086,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2005 | 315 | 61 | € 49.735,- | € 11.665,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2006 | 369 | 72 | € 49.754,- | € 11.591,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2007 | 353 | 129 | € 47.973,- | € 9.794,- |
| 2007 | 301 | 72 | € 50.419,- | € 11.627,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 11.570,- | |
| 2008 | 17 | 7 | € 46.415,- | € 10.488,- |
| 2008 | 13 | 3 | € 49.583,- | € 10.703,- |
| 2008 | 16 | 6 | € 46.415,- | € 10.310,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 59-XP-HV | |||
| 94-PG-TH | |||
| 59-RX-ST | |||
| Z-201-HG | |||
| H-431-GT | |||
| G-182-DT | |||
| 50-PR-BG | |||
| T-191-LD | |||
| KH-713-H | |||
| 38-HR-RX | |||
| 15-GTG-1 | |||
| 69-NK-HZ | |||
| KZ-800-R | |||
| 77-HP-XD | |||
| 62-HT-HF | |||
| 72-LK-TK | |||
| TP-735-L | |||
| 44-PJ-JP | |||
| 50-LP-DN | |||
| 81-LTR-1 | |||
| 23-HG-DF | |||
| JR-986-T | |||
| HS-434-F | |||
| 84-GS-BF | |||
| 88-HG-VJ | |||
| 47-HN-DH | |||
| 32-SR-VJ | |||
| 36-GP-BZ | |||
| NH-917-X | |||
| 5-ZPK-22 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-XS-LR | 2026-05-13 | |||
| 21-XS-FD | 2026-05-20 | |||
| JTL-25-V | 2026-05-11 | |||
| P-123-TG | 2026-05-18 | |||
| RJ-878-V | 2026-05-16 | |||
| RG-127-H | 2026-05-15 | |||
| 13-JVJ-3 | 2026-05-17 | |||
| 96-JG-RL | 2026-05-22 | |||
| X-497-SZ | 2026-05-11 | |||
| 75-NGP-6 | 2026-05-11 | |||
| 53-GK-VL | 2026-05-11 | |||
| 96-PN-FZ | 2026-05-08 | |||
| 41-PP-LG | 2026-05-11 | |||
| 19-NT-SP | 2026-05-06 | |||
| 39-NZ-SK | 2026-05-14 | |||
| 1-TKV-02 | 2026-05-03 | |||
| 46-NK-ZP | 2026-05-04 | |||
| 99-XR-DK | 2026-05-08 | |||
| 42-PN-GV | 2026-05-06 | |||
| 70-TN-KT | 2026-04-30 | |||
| N-806-DZ | 2026-04-27 | |||
| 36-SR-TH | 2026-04-28 | |||
| 03-LZ-LG | 2026-04-28 | |||
| 06-LR-PK | 2026-04-25 | |||
| 25-FV-JP | 2026-05-22 | |||
| 11-RJ-XB | 2026-05-21 | |||
| KHX-91-P | 2026-05-13 | |||
| 27-NFR-6 | 2026-05-05 | |||
| 22-GZ-RJ | 2026-05-05 | |||
| 91-JZ-RN | 2026-05-05 |