Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.495,-
Ja, 2017
2006
2021-07-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken PR-757-H is afkomstig uit het bouwjaar 2006. In oktober 2017 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 125 pk. De motor heeft een inhoud van 1798 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Dankzij 1.319 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1763 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-05-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1319 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2021-07-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-04-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-10-25 |
| APK vervaldatum | 2027-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.268 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 221.238 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1164 |
| Periode | 2006-04-20 - 2008-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 486 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11 | 2 | € 4.972,- | |
| 2006 | 11 | 2 | € 4.972,- | |
| 2007 | 345 | 5 | € 4.637,- | |
| 2007 | 345 | 5 | € 4.637,- | |
| 2008 | 130 | 0 | € 4.342,- | |
| 2008 | 130 | 0 | € 4.342,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 54-XX-ZJ | 2026-05-18 | |||
| 46-XX-XD | 2026-05-10 | |||
| 05-XP-XV | 2026-05-18 | |||
| 58-ZB-FH | 2026-05-20 | |||
| 30-ZB-JN | 2026-04-13 | |||
| 58-XP-HR | 2026-05-19 | |||
| 16-XP-TB | 2026-04-18 | |||
| 14-ZF-LB | 2026-03-31 | |||
| 29-ZG-VN | 2026-03-20 | |||
| 46-ZG-VK | 2026-02-27 | |||
| 41-XP-FH | 2022-06-14 | |||
| 46-ZG-HT | 2026-01-24 | |||
| 19-XV-XR | 2020-05-28 | |||
| 57-ZD-XN | 2022-07-22 | |||
| 30-XP-JP | 2022-06-27 | |||
| 48-XV-DS | 2021-08-18 | |||
| 02-TH-KZ | 2023-04-08 | |||
| 12-XR-ZR | 2022-07-09 | |||
| 61-ZB-ZV | 2024-02-26 | |||
| 53-XR-HZ | 2021-03-16 | |||
| 95-ZD-DH | 2024-06-24 | |||
| 34ZBRL | 2020-12-25 | |||
| 61-ZB-SP | 2021-12-17 | |||
| 92-ZF-SX | 2025-12-06 | |||
| 45-ZG-NV | 2024-04-23 | |||
| 74-XX-FS | 2024-06-25 | |||
| 85-XR-GT | 2024-07-08 | |||
| 05-XP-FJ | 2025-07-19 | |||
| 38-XV-VH | 2021-08-09 | |||
| 81-XP-LR | 2020-05-10 |