Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 18.570
€ 2.366,-
Nee
2017
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris met kenteken PL-823-D is op kenteken gezet in 2017. De nieuwwaarde van deze Toyota bedroeg € 18.570. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 112 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1496 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.120 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 11.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1496 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 112 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1120 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1545 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-08-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-08-04 |
| APK vervaldatum | 2026-08-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
11 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 92.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 48 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 855 |
| Periode | 2015-05-22 - 2021-05-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6120 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 75 |
| Aantal import auto's | 1339 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 75 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 232 | 25 | € 19.451,- | € 2.478,- |
| 2015 | 685 | 129 | € 18.649,- | € 2.364,- |
| 2015 | 685 | 129 | € 18.649,- | € 2.364,- |
| 2016 | 621 | 144 | € 20.223,- | € 2.584,- |
| 2016 | 1440 | 234 | € 19.181,- | € 2.684,- |
| 2016 | 1444 | 237 | € 19.183,- | € 2.683,- |
| 2017 | 561 | 39 | € 20.155,- | € 2.183,- |
| 2017 | 1711 | 211 | € 19.182,- | € 2.502,- |
| 2017 | 1714 | 214 | € 19.185,- | € 2.499,- |
| 2018 | 901 | 284 | € 20.923,- | € 2.526,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 22.570,- | € 4.579,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 22.570,- | € 4.579,- |
| 2018 | 185 | 27 | € 21.881,- | € 2.280,- |
| 2019 | 1069 | 334 | € 22.304,- | € 3.121,- |
| 2019 | 745 | 50 | € 20.800,- | € 3.151,- |
| 2019 | 1067 | 332 | € 22.305,- | € 3.126,- |
| 2020 | 303 | 139 | € 22.188,- | € 2.632,- |
| 2020 | 344 | 36 | € 21.495,- | € 3.390,- |
| 2020 | 1 | 0 | € 21.060,- | € 3.278,- |
| 2021 | 4 | 2 | € 21.240,- | € 1.774,- |
| 2021 | 3 | 0 | € 23.754,- | € 5.126,- |
| 2021 | 4 | 2 | € 21.240,- | € 1.774,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HGJ-08-P | |||
| RG-806-P | |||
| RR-816-J | |||
| RB-811-P | |||
| RL-127-H | |||
| PT-518-Z | |||
| PK-162-J | |||
| J-815-RK | |||
| RK-877-K | |||
| PZ-159-P | |||
| PV-261-L | |||
| R-278-HK | |||
| PG-865-G | |||
| JXF-18-F | |||
| ND-121-L | |||
| J-008-GT | |||
| JJZ-43-P | |||
| JHB-65-F | |||
| SF-613-R | |||
| JSF-68-X | |||
| RV-676-R | |||
| RN-041-L | |||
| TZ-812-T | |||
| J-478-TZ | |||
| JZH-76-G | |||
| J-906-RX | |||
| TH-807-R | |||
| ZT-330-Z | |||
| JB-465-N | |||
| KL-908-G |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JS-383-S | 2026-05-28 | |||
| ZL-181-D | 2026-05-28 | |||
| H-978-DL | 2026-05-28 | |||
| H-165-DL | 2026-05-27 | |||
| H-254-RL | 2026-05-27 | |||
| GG-134-V | 2026-05-26 | |||
| HS-172-D | 2026-05-26 | |||
| JK-093-Z | 2026-05-23 | |||
| G-824-KJ | 2026-05-23 | |||
| PP-438-Z | 2026-05-21 | |||
| JZ-443-K | 2026-05-21 | |||
| P-148-FB | 2026-05-20 | |||
| XZ-310-Z | 2026-05-18 | |||
| PN-653-D | 2026-05-18 | |||
| S-489-KR | 2026-05-18 | |||
| RG-097-P | 2026-05-16 | |||
| RF-658-S | 2026-05-16 | |||
| TH-154-B | 2026-05-16 | |||
| JJ-545-G | 2026-05-16 | |||
| G-318-PZ | 2026-05-16 | |||
| ND-140-L | 2026-05-15 | |||
| RK-911-K | 2026-05-13 | |||
| H-465-RJ | 2026-05-13 | |||
| KGG-06-H | 2026-05-12 | |||
| NB-150-G | 2026-05-12 | |||
| JX-206-D | 2026-05-12 | |||
| ZT-754-Z | 2026-05-12 | |||
| G-024-ZS | 2026-05-12 | |||
| S-125-KJ | 2026-05-10 | |||
| PD-122-S | 2026-05-09 |