Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 31.123
€ 1.386,-
Ja, 2017
2009
2024-09-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Avensis Wagon met kenteken PL-749-F is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Dit voertuig is in augustus 2017 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Toyota bedroeg € 31.123. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 147 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1798 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met 1.485 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 109 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 147 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1585 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,79 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-05-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-08-22 |
| APK vervaldatum | 2026-09-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Avensis Wagon stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 7.075 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Avensis Wagon
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan een scheur ontstaan op de hoek van de kunststof behuizing van het koolstoffilter.
Lekkage van brandstof en/of brandstofdampen, waardoor brandgevaar ontstaat.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de koolstoffilterbehuizing vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 7.075,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 172.154 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 2009-01-06 - 2010-12-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 521 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 57 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 1 | 0 | € 35.240,- | € 7.145,- |
| 2009 | 86 | 5 | € 34.166,- | € 6.557,- |
| 2009 | 500 | 55 | € 30.804,- | € 5.499,- |
| 2009 | 499 | 54 | € 30.804,- | € 5.500,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 31.680,- | € 6.170,- |
| 2010 | 21 | 2 | € 30.813,- | € 5.896,- |
| 2010 | 21 | 2 | € 30.813,- | € 5.896,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-JFJ-7 | 2026-05-06 | |||
| 27-HTD-6 | 2026-04-24 | |||
| 31-JJN-7 | 2026-04-13 | |||
| 62-JFP-3 | 2026-05-09 | |||
| RF-454-V | 2026-04-28 | |||
| TZ-316-Z | 2026-04-15 | |||
| 72-HNR-2 | 2026-04-10 | |||
| 08-HTN-3 | 2026-04-08 | |||
| 25-HLR-6 | 2026-03-31 | |||
| 78-HSV-1 | 2026-03-27 | |||
| 31-RBP-1 | 2026-03-10 | |||
| 40-HXT-1 | 2026-03-24 | |||
| JK-752-G | 2026-03-18 | |||
| 36-JRL-8 | 2026-03-11 | |||
| 10-HNR-2 | 2026-03-18 | |||
| 84-HLX-7 | 2023-02-28 | |||
| 41-HPN-3 | 2023-06-10 | |||
| 07-HRN-1 | 2024-09-24 | |||
| 76-LDD-9 | 2023-07-08 | |||
| 52-HTN-4 | 2023-01-14 | |||
| 54-HXN-7 | 2022-09-20 | |||
| 50-JGD-5 | 2023-06-05 | |||
| 92-HLR-6 | 2022-01-10 | |||
| 76-HXN-7 | 2021-12-07 | |||
| 68-HSH-3 | 2023-07-20 | |||
| 08-JGL-5 | 2021-06-16 | |||
| 34-HPK-5 | 2024-11-22 | |||
| 28-HNN-7 | 2021-07-13 | |||
| 1-SPR-30 | 2022-07-20 | |||
| 86-HZJ-8 | 2024-01-02 |