Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 76.045
€ 7.256,-
Ja, 2022
2018
2022-03-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi Q5 met kenteken P-063-GL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Audi was € 76.045. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 252 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Q5 bedraagt 237 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.795 kg. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 278 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 29.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 252 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2400 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,94 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-05-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-03-01 |
| APK vervaldatum | 2027-02-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 22 verkoopprijzen en 7 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 23 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi Q5 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 35.162 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 42.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi Q5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenHuidige eigenaar
4 jaren7 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De bevestiging van de achterste wielkuipranden kan defect raken.
De wielkuipranden kunnen van de auto loskomen. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige verkeersdeelnemers.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de achterste wielkuipranden van verbeterde bevestigingsclips voorzien.
De bevestiging van de wielkuipranden kan defect raken.
De wielkuipranden kunnen van de auto loskomen. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige verkeersdeelnemers.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de vier wielkuipranden van een extra bout voorzien.
De remzuigers van de achterremmen zijn mogelijk onjuist gecoat. Hierdoor kan luchtvorming in het hydraulisch remsysteem ontstaan.
Een deel van het remsysteem kan wegvallen. Hierdoor wordt de remweg van het voertuig aanzienlijk langer. De bestuurder merkt een langere slag in het rempedaal en een verminderde remcapaciteit.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de remvloeistof van het remsysteem vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 35.162,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 77.289 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 80 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 638 |
| Periode | 2016-10-17 - 2019-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3571 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 57 |
| Aantal import auto's | 1431 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 57 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 41 | 21 | € 93.482,- | € 8.342,- |
| 2017 | 1886 | 785 | € 86.494,- | € 8.548,- |
| 2018 | 1489 | 614 | € 86.277,- | € 8.632,- |
| 2019 | 155 | 11 | € 76.903,- | € 12.407,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| Z-495-HR | |||
| P-376-HD | |||
| K-737-NH | |||
| SL-916-T | |||
| P-755-FD | |||
| L-846-NN | |||
| RK-832-K | |||
| SZ-310-S | |||
| PR-833-R | |||
| N-706-ZN | |||
| PL-194-Z | |||
| PG-444-B | |||
| TJ-189-Z | |||
| Z-247-LT | |||
| PG-354-L | |||
| XD-145-J | |||
| H-734-HH | |||
| L-511-DT | |||
| H-450-RS | |||
| NV-604-J | |||
| L-261-ZF | |||
| K-193-VS | |||
| T-250-FS | |||
| P-431-RR | |||
| L-406-XT | |||
| XH-744-V | |||
| RH-272-J | |||
| PJ-513-G | |||
| P-731-ZR | |||
| TR-717-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| T-495-BK | 2026-05-15 | |||
| NG-575-R | 2026-05-22 | |||
| PV-708-H | 2026-05-13 | |||
| L-737-NB | 2026-05-14 | |||
| R-594-NR | 2026-04-26 | |||
| PZ-379-S | 2026-04-28 | |||
| P-128-RK | 2026-04-24 | |||
| PB-283-J | 2026-05-10 | |||
| J-857-NG | 2026-05-18 | |||
| J-929-TK | 2026-04-18 | |||
| RK-567-B | 2026-05-22 | |||
| PB-956-P | 2026-05-22 | |||
| JXB-23-Z | 2026-05-21 | |||
| L-634-BS | 2026-05-18 | |||
| PP-412-K | 2026-05-19 | |||
| RD-267-S | 2026-05-18 | |||
| SR-054-L | 2026-05-15 | |||
| NF-787-R | 2026-04-20 | |||
| N-106-GP | 2026-05-13 | |||
| PP-880-F | 2026-05-11 | |||
| K-075-KP | 2026-04-29 | |||
| ZT-430-B | 2026-04-25 | |||
| SF-798-P | 2026-05-08 | |||
| H-848-ND | 2026-05-07 | |||
| J-903-ST | 2026-05-06 | |||
| KFT-05-N | 2026-05-05 | |||
| TN-062-Z | 2026-05-03 | |||
| SP-885-J | 2026-05-06 | |||
| J-138-LN | 2026-04-30 | |||
| ZT-415-L | 2026-04-28 |