Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 38.588
Nee
2017
2026-04-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan e-NV200 met kenteken NT-532-L is op kenteken gezet in 2017. De nieuwwaarde van deze Nissan bedroeg € 38.588. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 80 kW. Met een massa van 1.614 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 25-04-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 12.200.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 109 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1614 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,85 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-04-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-04-25 |
| APK vervaldatum | 2027-04-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Nissan e-NV200 stationwagen
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 23.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan e-NV200
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 23.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 72.507 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 874 |
| Periode | 2014-07-29 - 2017-12-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 225 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 60 | 3 | € 37.856,- | |
| 2014 | 60 | 3 | € 37.856,- | |
| 2015 | 34 | 8 | € 38.957,- | |
| 2015 | 34 | 8 | € 38.957,- | |
| 2016 | 65 | 11 | € 38.167,- | |
| 2016 | 65 | 11 | € 38.167,- | |
| 2017 | 66 | 10 | € 38.822,- | |
| 2017 | 66 | 10 | € 38.822,- | |
| 2018 | 106 | 4 | € 41.898,- | |
| 2019 | 174 | 32 | € 44.479,- | |
| 2020 | 63 | 13 | € 44.870,- | |
| 2021 | 32 | 2 | € 45.158,- | |
| 2022 | 10 | 0 | € 44.553,- | |
| 2023 | 1 | 0 | € 44.976,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PL-579-X | 2026-05-19 | |||
| Z-213-GV | 2026-04-24 | |||
| 9-XVK-09 | 2026-03-22 | |||
| 5-ZJN-23 | 2026-03-10 | |||
| R-695-HK | 2025-08-09 | |||
| HR-671-J | 2021-10-20 | |||
| JK-636-T | 2024-11-13 | |||
| J-487-XR | 2025-11-28 | |||
| 5-ZJN-32 | 2025-01-06 | |||
| JG-573-D | 2024-12-03 | |||
| JH-811-J | 2025-06-20 | |||
| 2-ZBX-23 | 2021-03-23 | |||
| 2-ZBX-10 | 2025-10-06 | |||
| 5-ZKF-85 | 2024-11-27 | |||
| 9-ZFZ-96 | 2024-01-25 | |||
| 2-ZGZ-09 | 2026-03-04 | |||
| 2-ZBX-21 | 2025-01-14 | |||
| 4-ZKR-77 | 2024-02-01 | |||
| JH-675-R | 2024-10-28 | |||
| 1-XXL-62 | 2021-01-18 | |||
| 8-ZPK-70 | 2024-01-08 | |||
| NK-903-N | 2023-12-08 | |||
| NK-904-N | 2024-03-03 | |||
| HZ-594-V | 2021-05-19 | |||
| JD-851-J | 2024-05-15 | |||
| PV-348-X | 2024-04-11 | |||
| JJ-277-S | 2023-10-05 | |||
| JH-231-Z | 2020-10-27 | |||
| KF-719-V | 2023-12-30 | |||
| NL-268-Z | 2023-03-26 |