Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 66.423
€ 8.441,-
Ja, 2017
2012
2023-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A6 Avant met kenteken NS-864-H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. In april 2017 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze AUDI een catalogusprijs van € 66.423 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 204 pk. De motor heeft een inhoud van 2773 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.7 l/100 km. Met een massa van 1.705 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1141 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-04-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 11.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2773 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 204 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1705 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2260 kg |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,92 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-10-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-04-06 |
| APK vervaldatum | 2027-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
AUDI A6 Avant stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 8.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
AUDI A6 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 8.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 199.999 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1077 |
| Periode | 2012-03-15 - 2014-06-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 18 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 39% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 80 | 15 | € 68.561,- | € 9.691,- |
| 2012 | 12 | 5 | € 69.424,- | € 9.075,- |
| 2012 | 12 | 5 | € 69.424,- | € 9.075,- |
| 2013 | 34 | 11 | € 70.783,- | € 7.275,- |
| 2013 | 4 | 1 | € 68.924,- | € 9.744,- |
| 2013 | 4 | 1 | € 68.924,- | € 9.744,- |
| 2014 | 14 | 6 | € 68.574,- | € 5.481,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 70.124,- | € 7.934,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 70.124,- | € 7.934,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-533-TD | 2026-04-23 | |||
| NL-318-S | 2026-05-12 | |||
| GJ-993-K | 2026-05-19 | |||
| 29-TRB-8 | 2026-04-24 | |||
| 31-XBR-2 | 2026-03-29 | |||
| 51-XRT-1 | 2024-10-21 | |||
| 66-XZH-8 | 2025-06-18 | |||
| 76-TPV-7 | 2024-03-13 | |||
| 95-TXJ-3 | 2025-06-06 | |||
| PD-895-Z | 2024-05-06 | |||
| 74-XKN-6 | 2024-01-05 | |||
| 85-XPP-2 | 2025-12-22 | |||
| 93-XHH-9 | 2021-05-29 | |||
| 15-ZBX-1 | 2021-03-01 | |||
| 43-XHP-7 | 2024-05-12 | |||
| 20-TPH-9 | 2024-06-26 | |||
| 95-ZDH-9 | 2021-07-06 | |||
| 95-TRD-1 | 2025-12-01 | |||
| ZN-635-D | 2022-07-17 | |||
| 42-XKN-3 | 2022-07-10 | |||
| KT-525-L | 2026-01-16 | |||
| N-964-BP | 2026-01-21 | |||
| JKR-95-R | 2025-11-26 | |||
| 43-XKL-9 | 2024-06-30 | |||
| 3-KHT-01 | 2024-11-12 | |||
| P-257-LN | 2024-11-20 | |||
| GZ-526-G | 2021-11-03 | |||
| 61-ZSL-1 | 2022-02-02 | |||
| 6-SHG-47 | 2021-03-03 | |||
| 13-TRD-2 | 2025-11-01 |