Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 34.660
€ 6.136,-
Nee
2017
2026-02-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken NS-689-S is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 34.660. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 152 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.435 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 95 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 153 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1965 kg |
| Lengte | 4,37 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-04-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-04-13 |
| APK vervaldatum | 2027-02-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V40 MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 14.974 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 14.974,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 124.708 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 857 |
| Periode | 2015-05-01 - 2018-07-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 175 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 112 | 12 | € 36.158,- | € 4.417,- |
| 2016 | 238 | 35 | € 35.477,- | € 4.907,- |
| 2017 | 357 | 78 | € 36.117,- | € 5.139,- |
| 2018 | 108 | 50 | € 37.975,- | € 4.442,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| S-684-VJ | 2026-04-21 | |||
| P-020-JF | 2026-04-29 | |||
| PP-170-G | 2026-04-18 | |||
| PJ-847-T | 2026-05-21 | |||
| SG-579-T | 2026-05-12 | |||
| J-665-GJ | 2026-04-10 | |||
| NK-786-K | 2026-04-25 | |||
| NB-221-R | 2026-04-17 | |||
| S-887-JL | 2026-04-13 | |||
| PX-841-J | 2026-03-28 | |||
| KX-233-H | 2026-03-23 | |||
| GJ-880-J | 2026-04-02 | |||
| JN-084-R | 2026-03-28 | |||
| RD-538-L | 2026-03-25 | |||
| HB-333-D | 2026-03-25 | |||
| JK-720-S | 2026-03-24 | |||
| JN-087-R | 2026-03-07 | |||
| KH-778-F | 2026-03-13 | |||
| GJ-883-J | 2026-03-11 | |||
| R-718-TR | 2023-01-14 | |||
| GF-597-N | 2022-04-06 | |||
| HB-335-D | 2023-08-30 | |||
| XN-852-X | 2025-11-04 | |||
| KZ-560-N | 2021-02-01 | |||
| NJ-704-D | 2021-02-24 | |||
| PJ-600-H | 2022-12-15 | |||
| GF-605-N | 2024-03-07 | |||
| N-127-ZL | 2022-07-09 | |||
| JR-099-N | 2024-07-06 | |||
| JV-960-P | 2024-06-29 |