Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 36.115
€ 6.861,-
Nee
2017
2022-11-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Estate met kenteken NS-184-L is op kenteken gezet in 2017. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 36.115 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 205 pk. De motor heeft een inhoud van 1618 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.505 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1272 dagen in bezit. De APK is geldig tot 05-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1618 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-04-06 |
| APK vervaldatum | 2027-03-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Estate stationwagen
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 15.698 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De software van de automatische versnellingsbak kan mogelijk niet de juiste druk voor de koppeling bepalen. Hierdoor kan de automatische versnellingsbak oververhit raken.
Het voertuig kan stilvallen. De bestuurder wordt middels een bericht oververhitting automatische versnellingsbak op het instrumentenpaneel gewaarschuwd.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. De dealer zal de rekeneenheid van de automatische versnellingsbak herprogrammeren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 15.698,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 133.574 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 572 |
| Periode | 2016-07-07 - 2019-07-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 573 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Aantal import auto's | 205 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 79 | 32 | € 34.997,- | € 3.246,- |
| 2017 | 292 | 94 | € 36.166,- | € 4.410,- |
| 2018 | 177 | 66 | € 36.207,- | € 4.476,- |
| 2019 | 25 | 13 | € 37.437,- | € 3.973,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HXB-67-Z | |||
| JNL-91-J | |||
| H-284-VX | |||
| KGP-29-N | |||
| JXZ-20-R | |||
| HDN-06-Z | |||
| TG-880-D | |||
| KDB-17-K | |||
| JPG-41-S | |||
| P-348-NB | |||
| J-567-HK | |||
| KZ-584-K | |||
| HJL-03-J | |||
| SV-089-D | |||
| SR-437-F | |||
| JFF-23-L | |||
| K-644-GP | |||
| N-335-FH | |||
| J-817-TF | |||
| NP-303-H | |||
| RF-076-X | |||
| RR-356-K | |||
| Z-841-LN | |||
| R-351-JT | |||
| P-042-HP | |||
| SK-956-S | |||
| N-845-DL | |||
| SL-198-D | |||
| TP-378-J |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-815-NV | 2026-05-20 | |||
| NB-538-T | 2026-05-15 | |||
| HKN-65-G | 2026-05-15 | |||
| SR-312-F | 2026-05-09 | |||
| JNV-64-B | 2026-05-08 | |||
| G-761-KZ | 2026-05-07 | |||
| JDS-46-X | 2026-04-21 | |||
| KS-365-L | 2026-04-09 | |||
| HXP-04-H | 2026-03-25 | |||
| ZF-619-H | 2026-03-30 | |||
| T-472-LL | 2026-03-30 | |||
| G-585-PN | 2026-03-18 | |||
| P-989-RS | 2026-03-09 | |||
| NG-227-V | 2023-05-06 | |||
| NN-270-P | 2021-04-02 | |||
| R-663-ST | 2023-01-14 | |||
| NK-352-R | 2024-04-01 | |||
| NG-605-B | 2021-07-03 | |||
| NS-552-G | 2024-03-01 | |||
| GRP-59-P | 2024-11-27 | |||
| PK-191-F | 2020-12-25 | |||
| XS-011-X | 2023-08-09 | |||
| RL-759-L | 2025-05-03 | |||
| R-348-BP | 2024-02-24 | |||
| NJ-152-D | 2022-03-03 | |||
| Z-726-FL | 2024-08-30 | |||
| NN-590-V | 2021-09-25 | |||
| PV-963-K | 2023-08-23 | |||
| PT-050-R | 2021-01-29 | |||
| SJ-513-B | 2020-11-23 |