Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 37.135
€ 6.136,-
Nee
2017
2024-11-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken NP-667-F is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Destijds had deze Volvo een catalogusprijs van € 37.135 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 152 pk. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.435 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 21-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 153 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1965 kg |
| Lengte | 4,37 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-03-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-03-24 |
| APK vervaldatum | 2026-11-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V40 MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 14.974 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 14.974,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 124.708 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 857 |
| Periode | 2015-05-01 - 2018-07-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 175 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 112 | 12 | € 36.158,- | € 4.417,- |
| 2016 | 238 | 35 | € 35.477,- | € 4.907,- |
| 2017 | 357 | 78 | € 36.117,- | € 5.139,- |
| 2018 | 108 | 50 | € 37.975,- | € 4.442,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| S-684-VJ | 2026-04-21 | |||
| PP-170-G | 2026-04-18 | |||
| P-020-JF | 2026-04-29 | |||
| PJ-847-T | 2026-05-21 | |||
| SG-579-T | 2026-05-12 | |||
| NK-786-K | 2026-04-25 | |||
| NB-221-R | 2026-04-17 | |||
| S-887-JL | 2026-04-13 | |||
| J-665-GJ | 2026-04-10 | |||
| PX-841-J | 2026-03-28 | |||
| GJ-880-J | 2026-04-02 | |||
| KX-233-H | 2026-03-23 | |||
| JN-084-R | 2026-03-28 | |||
| RD-538-L | 2026-03-25 | |||
| HB-333-D | 2026-03-25 | |||
| JK-720-S | 2026-03-24 | |||
| KH-778-F | 2026-03-13 | |||
| JN-087-R | 2026-03-07 | |||
| GJ-883-J | 2026-03-11 | |||
| XF-737-G | 2025-06-24 | |||
| JS-884-S | 2022-09-23 | |||
| KD-101-D | 2024-02-10 | |||
| JR-132-N | 2020-08-03 | |||
| PN-963-H | 2025-10-10 | |||
| HZ-365-N | 2024-05-13 | |||
| NS-773-V | 2023-11-16 | |||
| HF-593-P | 2022-08-26 | |||
| NV-393-N | 2022-07-11 | |||
| JN-524-K | 2021-12-04 | |||
| KH-039-D | 2021-06-01 |