Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 37.895
€ 2.496,-
Ja, 2017
2013
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 Cross Country met kenteken NL-408-J is afkomstig uit het bouwjaar 2013. In maart 2017 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 37.895. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 114 pk. De motor heeft een inhoud van 1560 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 3.8 liter per 100 km. Met 1.387 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 136 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 6.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 114 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1387 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1920 kg |
| Lengte | 4,37 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-12-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-03-16 |
| APK vervaldatum | 2026-10-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V40 Cross Country MPV
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 7.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40 Cross Country
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
8 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De centrale elektronicamodule bevat een softwarefout. Hierdoor kan het linker achterlicht onjuist functioneren.
Het uitvallen van het linker achterlicht. De bestuurder wordt middels een brandend lampje voor een gloeilampfout geïnformeerd op de bestuurdersinformatie-eenheid.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij de merkdealer. Deze zal nieuwe software in de centrale elektronicamodule laden.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 7.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 204.599 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 853 |
| Periode | 2013-01-09 - 2015-07-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 497 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 118 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 36 | 6 | € 37.755,- | € 3.848,- |
| 2013 | 276 | 40 | € 34.926,- | € 2.757,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 35.025,- | € 3.002,- |
| 2014 | 60 | 13 | € 38.300,- | € 4.692,- |
| 2014 | 181 | 68 | € 34.631,- | € 2.806,- |
| 2014 | 5 | 2 | € 33.568,- | € 2.795,- |
| 2015 | 32 | 15 | € 39.574,- | € 3.464,- |
| 2015 | 40 | 10 | € 36.971,- | € 3.631,- |
| 2015 | 1 | 0 | € 39.955,- | € 4.334,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 8-XGF-89 | 2026-05-05 | |||
| J-442-JP | 2026-05-07 | |||
| 1-KNZ-15 | 2026-05-23 | |||
| 1-KBB-29 | 2026-05-08 | |||
| 6-TJB-47 | 2026-04-15 | |||
| G-769-KZ | 2026-04-09 | |||
| HF-575-T | 2026-03-18 | |||
| ZR-884-B | 2025-05-22 | |||
| 7-XNT-04 | 2025-03-19 | |||
| 3-XFJ-65 | 2025-08-06 | |||
| 3-KNS-39 | 2025-04-23 | |||
| 75-ZTV-8 | 2026-01-12 | |||
| 5-KFR-55 | 2024-02-24 | |||
| 3-KXP-12 | 2025-11-13 | |||
| 6-KTH-00 | 2025-02-28 | |||
| 4-SNV-04 | 2025-02-22 | |||
| 6-XXF-85 | 2025-07-05 | |||
| RZ-482-X | 2025-03-06 | |||
| GB-143-S | 2025-09-11 | |||
| 9-THD-79 | 2025-09-24 | |||
| KD-168-S | 2025-11-05 | |||
| 3-SGJ-71 | 2025-09-02 | |||
| 9-TDP-91 | 2022-08-29 | |||
| 8-SFK-45 | 2025-06-28 | |||
| 6-KHB-44 | 2026-01-06 | |||
| 89-ZXP-2 | 2022-11-28 | |||
| 6-KHK-06 | 2024-06-26 | |||
| GT-465-N | 2026-01-14 | |||
| 09-ZXP-3 | 2025-04-05 | |||
| 65-ZVF-1 | 2024-09-25 |