Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.267,-
Ja, 2017
2004
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken NJ-445-Z is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Dit voertuig is in februari 2017 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 80 pk. Dit model beschikt over een 1388 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met een massa van 1.101 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 98 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 1.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1101 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-02-13 |
| APK vervaldatum | 2026-09-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
10 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 176.471 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1062 |
| Periode | 2002-04-16 - 2010-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6412 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 31-LV-BS | |||
| 79-LN-SH | |||
| 98-LK-VR | |||
| 09-JT-ZF | |||
| 01-LN-HP | |||
| 62-LD-HS | |||
| 76-LF-DS | |||
| 63-LP-NG | |||
| 81-RK-LR | |||
| 99-JN-JP | |||
| 90-JL-PZ | |||
| 76-JT-DV | |||
| JB-550-D | |||
| 53-TT-XR | |||
| 46-JX-KH | |||
| JJ-226-K | |||
| 98-JN-HN | |||
| 04-JN-DV | |||
| 86-JP-VN | |||
| 08-ZG-DK | |||
| 33-GBJ-2 | |||
| 22-GFB-1 | |||
| 32-JN-GK | |||
| 64-JP-GZ | |||
| 43-GLB-8 | |||
| 09-LF-DT | |||
| 06-RV-PX | |||
| 09-NR-XL | |||
| 51-LF-KK | |||
| 90-SL-JK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-JX-BV | 2026-05-13 | |||
| 62-SH-PG | 2026-05-11 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 19-LN-KZ | 2026-05-07 | |||
| 61-JN-LD | 2026-05-15 | |||
| 17-TT-XS | 2026-05-12 | |||
| 88-XL-ZR | 2026-05-12 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 90-JN-RN | 2026-05-03 | |||
| 42-GNP-3 | 2026-05-22 | |||
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 86-JS-RK | 2026-05-20 | |||
| 84-TH-GB | 2026-05-07 | |||
| 22-NJ-XL | 2026-05-11 | |||
| 14-JT-ZF | 2026-05-13 | |||
| 11-TR-FG | 2026-05-01 | |||
| 11-XH-KR | 2026-05-22 | |||
| 74-LN-ND | 2026-05-21 | |||
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 40-XJ-FG | 2026-05-09 | |||
| 72-LJ-JD | 2026-05-11 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 72-LX-BF | 2026-05-22 | |||
| 14-NH-BL | 2026-05-18 | |||
| 31-JZ-LB | 2026-05-12 | |||
| 8-TGZ-61 | 2026-05-04 | |||
| 28-JN-JS | 2026-05-05 | |||
| 52-JX-PJ | 2026-05-04 | |||
| 86-JR-JK | 2026-05-05 | |||
| 21-LL-LR | 2026-04-28 |