Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 66.018
€ 7.881,-
Ja, 2017
2009
2022-12-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz SLK-Klasse met kenteken NG-378-K is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Dit voertuig is in januari 2017 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 66.018 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 184 pk. Dit model beschikt over een 1796 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.415 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1256 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 16-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1415 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1705 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-07-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-01-16 |
| APK vervaldatum | 2027-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz SLK-Klasse cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 11.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.789 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz SLK-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 11.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 166.357 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 853 |
| Periode | 2008-03-25 - 2011-06-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 534 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Aantal import auto's | 213 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 246 | 104 | € 62.838,- | € 11.507,- |
| 2008 | 100 | 47 | € 57.627,- | € 8.794,- |
| 2008 | 100 | 47 | € 57.627,- | € 8.794,- |
| 2009 | 157 | 59 | € 60.965,- | € 11.188,- |
| 2009 | 65 | 28 | € 55.632,- | € 8.739,- |
| 2009 | 64 | 27 | € 55.632,- | € 8.861,- |
| 2010 | 119 | 47 | € 60.376,- | € 9.834,- |
| 2010 | 21 | 10 | € 58.235,- | € 8.853,- |
| 2010 | 21 | 10 | € 58.235,- | € 8.853,- |
| 2011 | 12 | 3 | € 64.422,- | € 12.583,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 57.817,- | € 312,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 57.817,- | € 312,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZS-337-P | |||
| 81-GJK-9 | |||
| R-234-HP | |||
| 48-LTX-1 | |||
| 87-LHK-4 | |||
| K-651-GK | |||
| X-521-KZ | |||
| SF-842-Z | |||
| H-577-XV | |||
| K-356-TT | |||
| JGJ-29-T | |||
| HPT-62-H | |||
| JZH-29-B | |||
| 07-ZGS-1 | |||
| J-205-BD | |||
| KJP-03-P | |||
| H-940-VS | |||
| KHT-85-Z | |||
| H-419-VV | |||
| J-705-JG | |||
| KBV-92-S | |||
| KFZ-84-R | |||
| J-867-JT | |||
| 6-TNF-40 | |||
| XV-234-K | |||
| R-865-PJ | |||
| GKT-44-T | |||
| H-264-VZ | |||
| L-814-ZB | |||
| 94-JLX-2 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-ZDP-2 | 2026-05-12 | |||
| 14-RDK-1 | 2026-05-06 | |||
| JVK-26-L | 2026-05-09 | |||
| 83-LZB-7 | 2026-04-18 | |||
| P-611-TS | 2026-05-19 | |||
| 76-LRD-4 | 2026-05-02 | |||
| TT-204-K | 2026-04-25 | |||
| 1-TTP-87 | 2026-04-10 | |||
| JRS-91-V | 2026-04-09 | |||
| HSX-75-P | 2026-03-27 | |||
| G-189-BK | 2026-04-16 | |||
| 85-JLX-2 | 2026-04-03 | |||
| GRF-59-S | 2026-04-10 | |||
| 01-JXN-8 | 2026-05-17 | |||
| 15-PLV-6 | 2026-03-26 | |||
| 87-JHS-1 | 2026-03-24 | |||
| JTH-45-N | 2026-03-14 | |||
| 86-PPJ-3 | 2026-03-17 | |||
| 53-NDK-9 | 2026-03-13 | |||
| 78-RRR-5 | 2023-01-14 | |||
| JZ-662-X | 2020-07-08 | |||
| 63-RZV-4 | 2023-09-23 | |||
| P-138-JG | 2024-07-14 | |||
| L-600-KB | 2021-08-11 | |||
| 49-JLN-8 | 2024-09-13 | |||
| XR-540-T | 2025-10-08 | |||
| JNF-47-G | 2026-01-20 | |||
| 68-RLJ-9 | 2021-09-16 | |||
| 28-JHL-5 | 2024-07-02 | |||
| ZS-156-H | 2024-04-26 |