Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 34.190
Nee
2017
2022-01-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken NG-289-V is afkomstig uit het bouwjaar 2017. Destijds had deze Kia een catalogusprijs van € 34.190 inclusief BTW en BPM. Met 24 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. Dankzij 1.565 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 7.700.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 33 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 110 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1565 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1960 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2022-01-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-01-25 |
| APK vervaldatum | 2027-01-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er zit en fout in de software van de aandrijflijn, waardoor de parkeerstand tijdens parkeren van het voertuig niet altijd wordt ingeschakeld.
in beweging komen van het geparkeerde voertuig
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak bij de merkdealer te maken. Het voertuig wordt dan voorzien van een software update.
De parkeerstand van de aandrijflijn kan al rijdend worden ingeschakeld. Dit kan de parkeerblokkering in de reductiebak beschadigen of afbreken, waardoor de parkeerblokkering mogelijk niet meer werkt.
Als de parkeerblokkering defekt raakt kan het voertuig, in de P-stand van de transmisse, wegrollen als de parkeerrem niet wordt inschakelt.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken. De software van de parkeerrem zal worden gemodificeerd, zodat deze automatisch wordt ingeschakeld bij het uitschakelen van het contact van het voertuig.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 46.497 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| K-342-DK | 2026-04-20 | |||
| K-343-DK | 2026-04-12 | |||
| K-863-FN | 2026-04-10 | |||
| J-114-PZ | 2026-04-16 | |||
| K-656-GV | 2026-04-11 | |||
| S-606-HG | 2026-04-09 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| H-023-GF | 2026-04-02 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| 7-ZRJ-57 | 2026-04-22 | |||
| T-785-HG | 2026-04-21 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 |