Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.634,-
Ja, 2017
2009
2024-07-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper met kenteken NG-117-S is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Deze auto is 8 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1397 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.3 l/100 km. Dankzij 1.135 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-07-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 2.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1510 kg |
| Lengte | 3,70 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-06-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-05-05 |
| APK vervaldatum | 2026-07-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 14 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 14 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Cooper hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 3.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 3.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 165.940 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 53 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 845 |
| Periode | 2008-01-03 - 2011-03-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1409 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 261 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 47 | 24 | € 22.446,- | € 2.616,- |
| 2008 | 47 | 24 | € 22.446,- | € 2.616,- |
| 2009 | 20 | 7 | € 23.983,- | € 4.268,- |
| 2009 | 952 | 207 | € 20.224,- | € 3.065,- |
| 2009 | 952 | 207 | € 20.224,- | € 3.065,- |
| 2010 | 16 | 3 | € 23.892,- | € 4.626,- |
| 2010 | 407 | 30 | € 20.116,- | € 3.185,- |
| 2010 | 407 | 30 | € 20.116,- | € 3.185,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 20.578,- | € 3.069,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 20.578,- | € 3.069,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 47-KGN-6 | |||
| 9-KKV-20 | |||
| 12-JJX-7 | |||
| 10-JJX-7 | |||
| 66-JXR-5 | |||
| 52-JZK-3 | |||
| 08-KBB-5 | |||
| T-838-ZK | |||
| 3-XDT-46 | |||
| 01-KNT-2 | |||
| 06-JJX-7 | |||
| 73-KNT-1 | |||
| 64-KNT-2 | |||
| 70-JZK-3 | |||
| 71-JDP-4 | |||
| KN-394-J | |||
| 99-JVV-4 | |||
| 19-KDH-1 | |||
| 41-KGN-6 | |||
| J-858-PG | |||
| 28-KPP-2 | |||
| 80-JXF-4 | |||
| 43-JTV-6 | |||
| 76-KBJ-1 | |||
| 83-JXF-4 | |||
| 08-KNT-2 | |||
| 85-JXF-4 | |||
| 17-JDL-4 | |||
| RV-010-D | |||
| 08-KRD-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 14-KPP-2 | 2026-05-20 | |||
| 01-JFN-5 | 2026-05-18 | |||
| 62-JXR-5 | 2026-05-16 | |||
| 80-KNT-2 | 2026-05-08 | |||
| 44-JXX-6 | 2026-05-13 | |||
| ZR-684-G | 2026-05-14 | |||
| 55-KTJ-4 | 2026-05-02 | |||
| 54-KGN-6 | 2026-05-15 | |||
| GP-921-F | 2026-04-25 | |||
| 47-JRF-3 | 2026-04-17 | |||
| 29-KDH-1 | 2026-04-21 | |||
| NL-961-N | 2026-04-19 | |||
| 6-ZTR-57 | 2026-04-28 | |||
| 06-KXZ-2 | 2026-05-03 | |||
| 21-KPP-2 | 2026-04-12 | |||
| K-633-SH | 2026-04-18 | |||
| TS-848-Z | 2026-04-14 | |||
| 41-KHF-2 | 2026-05-19 | |||
| 48-LBP-4 | 2026-05-15 | |||
| 98-KSZ-1 | 2026-05-16 | |||
| 32-JVL-2 | 2026-05-09 | |||
| 54-KNT-1 | 2026-04-08 | |||
| 55-KRX-1 | 2026-05-04 | |||
| 06-KNT-1 | 2026-04-17 | |||
| 70-KPP-1 | 2026-05-03 | |||
| 38-KXG-7 | 2026-04-28 | |||
| 54-JZK-3 | 2026-05-02 | |||
| P-327-LX | 2026-03-30 | |||
| J-068-XR | 2026-03-30 | |||
| 41-JGR-7 | 2026-03-28 |