Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 14.825
€ 3.026,-
Ja, 2017
2010
2023-10-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Nemo met kenteken NF-981-V is op kenteken gezet in 2010. In januari 2017 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Citroën was € 14.825. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 73 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.255 kg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 29-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1690 kg |
| Lengte | 3,97 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,81 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-01-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-01-06 |
| APK vervaldatum | 2026-09-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën Nemo MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 3.312 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.299 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Nemo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 3.312,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 173.461 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1075 |
| Periode | 2008-08-29 - 2012-10-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 535 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 110 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 4 | 2 | € 2.880,- | |
| 2008 | 4 | 2 | € 2.880,- | |
| 2009 | 260 | 79 | € 15.622,- | € 2.733,- |
| 2009 | 260 | 79 | € 15.622,- | € 2.733,- |
| 2010 | 231 | 26 | € 15.722,- | € 2.978,- |
| 2010 | 231 | 26 | € 15.722,- | € 2.978,- |
| 2011 | 36 | 1 | € 16.533,- | € 3.621,- |
| 2011 | 36 | 1 | € 16.533,- | € 3.621,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 17.740,- | € 3.838,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 17.740,- | € 3.838,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-PBH-5 | 2026-04-27 | |||
| 75-LGV-4 | 2026-05-16 | |||
| P-609-NR | 2026-05-12 | |||
| NK-830-J | 2026-05-17 | |||
| 98-LJF-8 | 2026-05-03 | |||
| 24-LFJ-2 | 2026-04-21 | |||
| PR-470-B | 2026-04-10 | |||
| 18-LHS-7 | 2026-04-21 | |||
| 86-LJX-1 | 2026-03-26 | |||
| 05-KVP-7 | 2026-03-07 | |||
| 88-JRN-7 | 2026-03-06 | |||
| 15-KKS-5 | 2026-03-02 | |||
| 24-KRB-4 | 2021-12-16 | |||
| 62-NGV-4 | 2021-05-15 | |||
| L-188-NN | 2021-10-11 | |||
| 82-KGZ-2 | 2021-02-03 | |||
| KJ-565-T | 2023-01-14 | |||
| 25-KJJ-4 | 2025-09-22 | |||
| 28KJG7 | 2020-08-01 | |||
| 95-JSZ-5 | 2022-10-14 | |||
| RD-257-T | 2020-07-07 | |||
| H-428-VH | 2025-04-23 | |||
| 91-LKH-5 | 2021-06-23 | |||
| 75-KGS-3 | 2021-12-12 | |||
| 83-LFP-1 | 2023-11-20 | |||
| 93-NDR-7 | 2025-04-08 | |||
| 80-LLR-9 | 2025-09-25 | |||
| 21-KRZ-4 | 2023-01-13 | |||
| 62-LGN-4 | 2020-10-17 | |||
| 48-KGK-4 | 2021-03-12 |