Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra Sports Tourer met kenteken NF-639-J is op kenteken gezet in 2017. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 27.529. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 110 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 3.4 l/100 km. Met een massa van 1.393 kg is deze auto solide gebouwd. De APK is geldig tot 04-01-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 3.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 3.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1393 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Eerste registratie | 2017-01-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-01-04 |
| APK vervaldatum | 2023-01-04 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra Sports Tourer stationwagen
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.858 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Astra Sports Tourer
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De hoofdremcilinder kan verontreinigd raken door materiaaldeeltjes afkomstig van de afdichting van de koppelingshulpcilinder. Deze deeltjes blijven aan de afdichtingen van de hoofdremcilinder plakken en veroorzaken lekkage in de hoofdremcilinder.
Indien het rempedaal langzaam en constant wordt ingetrapt bouwt het remsysteem geen remdruk op, en is er onvoldoende remvermogen en/of blijft het koppelingspedaal hangen of komt langzaam weer omhoog.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het koppelings- en remsysteem controleren, doorspoelen en indien nodig de hoofdremcilinder en koppelingscilinder vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 215.328 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 638 |
| Periode | 2016-04-11 - 2019-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1429 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 41 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 605 | 23 | € 29.352,- | € 3.307,- |
| 2016 | 605 | 23 | € 29.352,- | € 3.307,- |
| 2017 | 618 | 13 | € 30.517,- | € 3.436,- |
| 2017 | 618 | 13 | € 30.517,- | € 3.436,- |
| 2018 | 204 | 5 | € 30.669,- | € 3.749,- |
| 2018 | 204 | 5 | € 30.669,- | € 3.749,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 31.946,- | € 4.007,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 31.946,- | € 4.007,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NG-584-G | 2026-04-15 | |||
| KZ-995-V | 2026-05-15 | |||
| KL-254-R | 2026-05-21 | |||
| PT-648-S | 2026-05-13 | |||
| JT-613-G | 2026-05-09 | |||
| R-381-GT | 2026-05-04 | |||
| NB-717-J | 2026-05-05 | |||
| KD-949-N | 2026-05-01 | |||
| PB-754-Z | 2026-04-10 | |||
| NK-867-K | 2026-04-15 | |||
| KH-344-Z | 2026-04-12 | |||
| RZ-756-Z | 2026-04-18 | |||
| RF-421-R | 2026-03-26 | |||
| PX-638-B | 2026-03-26 | |||
| NG-047-P | 2026-03-12 | |||
| KR-315-T | 2023-08-03 | |||
| L-522-BL | 2025-12-06 | |||
| KH052T | 2020-12-26 | |||
| NK-045-P | 2024-11-04 | |||
| JT-845-L | 2025-02-05 | |||
| KG-130-B | 2025-02-27 | |||
| KZ-996-V | 2024-06-13 | |||
| PR-472-R | 2025-04-10 | |||
| JP-533-K | 2021-07-12 | |||
| NF-738-J | 2024-08-20 | |||
| KR974Z | 2021-01-27 | |||
| PZ-352-G | 2021-01-16 | |||
| KH-353-Z | 2023-03-28 | |||
| KK-687-T | 2023-06-08 | |||
| KJ-982-B | 2024-09-04 |