Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 61.358
Nee
2021
2025-12-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi Q4 Sportback e-tron met kenteken N-562-TH is afkomstig uit het bouwjaar 2021. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 61.358 inclusief BTW en BPM. Met 70 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. Deze Q4 Sportback e-tron haalt een maximale snelheid van 160 km/h. Met 2.120 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 152 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-12-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 31.750.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 1 |
| Vermogen continue (elektrisch) | 95 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 518 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2120 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2625 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,77 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-12-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-12-30 |
| APK vervaldatum | 2027-12-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi Q4 Sportback e-tron
Eigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
5 maandenDe parkeerrem werkt mogelijk niet goed door een software afwijking.
Het voertuig kan onbedoeld wegrollen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal een software-update van het regelapparaat voor remelektronica uitvoeren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 27.940,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 94.564 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 486 |
| Periode | 2021-07-26 - 2024-06-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1611 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 115 |
| Aantal import auto's | 401 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 115 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 422 | 130 | € 65.359,- | |
| 2022 | 3 | 3 | € 67.111,- | |
| 2022 | 728 | 191 | € 66.723,- | |
| 2022 | 2 | 2 | € 67.580,- | |
| 2023 | 446 | 77 | € 66.355,- | |
| 2024 | 16 | 3 | € 66.158,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| N-377-SJ | |||
| P-074-BT | |||
| N-485-TH | |||
| P-150-TT | |||
| P-271-FB | |||
| KHP-75-G | |||
| P-574-FZ | |||
| JTN-68-B | |||
| X-667-KB | |||
| KHF-50-J | |||
| KGH-70-Z | |||
| KHP-59-T | |||
| KHD-05-G | |||
| P-109-GF | |||
| P-624-SR | |||
| P-517-DK | |||
| P-086-GF | |||
| KDT-60-R | |||
| P-978-NH | |||
| R-111-HV | |||
| JFN-75-F | |||
| KHT-96-D | |||
| S-759-HP | |||
| KJG-09-R | |||
| KHD-87-F | |||
| KGG-78-K | |||
| KDV-06-R | |||
| T-224-PK | |||
| S-010-NB | |||
| S-796-LL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| T-311-VB | 2026-05-21 | |||
| KFD-20-B | 2026-05-21 | |||
| N-813-TB | 2026-05-19 | |||
| N-580-RF | 2026-05-18 | |||
| N-627-FS | 2026-05-16 | |||
| KFN-79-L | 2026-05-15 | |||
| R-614-KF | 2026-05-15 | |||
| KBX-93-Z | 2026-05-15 | |||
| P-711-XR | 2026-05-14 | |||
| L-683-ZJ | 2026-05-12 | |||
| P-972-PZ | 2026-05-09 | |||
| N-645-FS | 2026-05-09 | |||
| P-039-LR | 2026-05-09 | |||
| P-159-GF | 2026-05-09 | |||
| N-315-VH | 2026-05-08 | |||
| R-512-VZ | 2026-05-08 | |||
| KBV-91-L | 2026-05-08 | |||
| R-528-TD | 2026-05-02 | |||
| N-095-SN | 2026-05-02 | |||
| N-444-TH | 2026-05-01 | |||
| P-365-GV | 2026-05-01 | |||
| P-831-SZ | 2026-04-30 | |||
| S-284-BP | 2026-04-29 | |||
| KDV-26-L | 2026-04-29 | |||
| P-839-DN | 2026-04-25 | |||
| KBK-78-J | 2026-04-25 | |||
| S-823-PJ | 2026-04-25 | |||
| S-303-VP | 2026-04-23 | |||
| KGK-38-K | 2026-04-23 | |||
| P-340-GK | 2026-04-17 |