Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 105.422
€ 720,-
Nee
2021
2026-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X5 met kenteken N-891-GF is op kenteken gezet in 2021. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 105.422 inclusief BTW en BPM. Dit model beschikt over een 2998 cc motor met 6 cilinders. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 55 kW. Dit model haalt een maximale snelheid van 235 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.510 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 21-07-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 44.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 286 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 75 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 113 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 10.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2510 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3250 kg |
| Lengte | 4,92 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Hoogte | 1,75 m |
| Wielbasis | 2,98 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-10-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-10-06 |
| APK vervaldatum | 2027-07-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW X5
Eigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 55.254,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 97.800 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 251 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 394 |
| Periode | 2019-01-11 - 2023-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 14634 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1973 |
| Aantal import auto's | 6766 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1973 |
| Import percentage | 46% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 416 | 234 | € 107.316,- | € 805,- |
| 2020 | 3163 | 1440 | € 107.163,- | € 898,- |
| 2021 | 6 | 4 | € 95.570,- | € 542,- |
| 2021 | 4824 | 2122 | € 106.751,- | € 681,- |
| 2021 | 7 | 5 | € 98.935,- | € 563,- |
| 2022 | 4 | 3 | € 95.073,- | € 623,- |
| 2022 | 4868 | 2413 | € 109.254,- | € 674,- |
| 2022 | 3 | 2 | € 89.262,- | € 648,- |
| 2023 | 1364 | 557 | € 109.976,- | € 712,- |
| 2024 | 1 | 0 |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KDV-93-F | |||
| Z-391-LL | |||
| R-452-HX | |||
| L-315-DK | |||
| K-456-XH | |||
| HXD-32-V | |||
| N-827-DR | |||
| N-796-LB | |||
| KGN-22-X | |||
| N-375-NT | |||
| L-544-RF | |||
| K-323-JG | |||
| KJS-69-Z | |||
| HRT-17-P | |||
| L-771-PP | |||
| GSH-85-J | |||
| GND-34-X | |||
| HLR-77-B | |||
| GNR-92-G | |||
| N-806-FG | |||
| HSX-65-L | |||
| HNZ-33-L | |||
| KHT-09-X | |||
| Z-689-BS | |||
| K-163-JR | |||
| KHP-58-T | |||
| HJV-53-L | |||
| KJK-38-V | |||
| KBS-57-P | |||
| Z-891-RH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KDL-24-R | 2026-05-28 | |||
| KGG-11-F | 2026-05-28 | |||
| S-794-GL | 2026-05-28 | |||
| G-938-TD | 2026-05-28 | |||
| T-542-HV | 2026-05-28 | |||
| K-537-LH | 2026-05-27 | |||
| N-787-FZ | 2026-05-27 | |||
| HDZ-70-D | 2026-05-27 | |||
| HNK-55-D | 2026-05-27 | |||
| X-878-XV | 2026-05-27 | |||
| GFL-96-N | 2026-05-27 | |||
| KFG-91-V | 2026-05-27 | |||
| S-966-LL | 2026-05-27 | |||
| HBH-34-K | 2026-05-26 | |||
| GGX-63-B | 2026-05-26 | |||
| P-098-KS | 2026-05-26 | |||
| HLZ-44-G | 2026-05-26 | |||
| JRN-14-Z | 2026-05-26 | |||
| H-254-RT | 2026-05-26 | |||
| K-474-TN | 2026-05-24 | |||
| JPK-76-X | 2026-05-24 | |||
| N-718-SL | 2026-05-23 | |||
| JDZ-74-Z | 2026-05-23 | |||
| L-352-BZ | 2026-05-23 | |||
| N-277-FK | 2026-05-23 | |||
| KFP-06-K | 2026-05-23 | |||
| HPP-22-K | 2026-05-23 | |||
| GPX-16-D | 2026-05-22 | |||
| KBL-50-L | 2026-05-22 | |||
| KGZ-93-K | 2026-05-22 |