Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 37.880
€ 628,-
Ja, 2022
2014
2023-11-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon SC met kenteken N-884-JV is afkomstig uit het bouwjaar 2014. Deze auto is 8 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 37.880. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 280 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Leon SC haalt een maximale snelheid van 250 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dankzij 1.395 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 925 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1890 kg |
| Lengte | 4,23 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-03-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-01-14 |
| APK vervaldatum | 2026-11-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon SC stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 14.048 |
|
Recent te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.048 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon SC
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 14.048,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 177.522 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 464 |
| Periode | 2014-03-04 - 2015-12-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 38 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 47% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 32 | 15 | € 38.978,- | € 2.850,- |
| 2014 | 10 | 1 | € 37.769,- | € 6.829,- |
| 2014 | 10 | 1 | € 37.769,- | € 6.829,- |
| 2015 | 6 | 3 | € 39.793,- | € 1.195,- |
| 2015 | 4 | 0 | € 37.556,- | € 7.535,- |
| 2015 | 4 | 0 | € 37.556,- | € 7.535,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XJ-299-T | 2026-05-09 | |||
| X-891-XP | 2026-05-05 | |||
| S-539-GG | 2026-04-09 | |||
| P-570-KT | 2026-03-10 | |||
| N-957-FD | 2022-08-05 | |||
| G-149-BD | 2023-06-08 | |||
| 4-XDK-81 | 2022-06-04 | |||
| L-731-HK | 2024-11-24 | |||
| 7-XHD-47 | 2023-05-20 | |||
| 8-XNB-14 | 2021-04-07 | |||
| 8-TLL-40 | 2022-10-19 | |||
| 3-XGN-14 | 2020-12-22 | |||
| 3-ZFT-70 | 2023-06-02 | |||
| 1-ZPG-16 | 2025-11-04 | |||
| HH-234-R | 2026-02-10 | |||
| X-139-VF | 2024-06-28 | |||
| K-656-NG | 2026-01-20 | |||
| 7-XGF-38 | 2026-01-06 | |||
| N-367-ND | 2022-03-04 | |||
| 7-ZNP-94 | 2024-05-13 | |||
| 6-TXL-20 | 2025-11-16 | |||
| K-622-RD | 2025-11-11 | |||
| 6XPL76 | 2020-10-10 | |||
| KL-562-T | 2025-03-26 |