Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.418
€ 5.495,-
Ja, 2021
2011
2025-05-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Octavia met kenteken N-789-NN is op kenteken gezet in 2011. Deze auto is 10 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Škoda een catalogusprijs van € 28.418 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 160 pk. Dit model beschikt over een 1798 cc motor met 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 222 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.385 kg. Sinds 363 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-05-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1385 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1985 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-01-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-11-24 |
| APK vervaldatum | 2026-05-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Octavia stationwagen
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 4.249 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Octavia
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
1 jaar2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 4.249,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 269.243 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 860 |
| Periode | 2009-01-08 - 2013-04-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 88 | 22 | € 32.670,- | € 5.224,- |
| 2009 | 122 | 21 | € 28.355,- | € 5.258,- |
| 2009 | 122 | 21 | € 28.355,- | € 5.258,- |
| 2010 | 71 | 11 | € 30.246,- | € 5.231,- |
| 2010 | 90 | 18 | € 28.167,- | € 4.966,- |
| 2010 | 90 | 18 | € 28.167,- | € 4.966,- |
| 2011 | 37 | 5 | € 31.712,- | € 5.449,- |
| 2011 | 85 | 13 | € 27.487,- | € 4.855,- |
| 2011 | 85 | 13 | € 27.487,- | € 4.855,- |
| 2012 | 41 | 9 | € 33.043,- | € 5.815,- |
| 2012 | 27 | 4 | € 30.770,- | € 4.869,- |
| 2012 | 27 | 4 | € 30.770,- | € 4.869,- |
| 2013 | 4 | 2 | € 35.993,- | € 2.314,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 20.022,- | € 5.604,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 20.022,- | € 5.604,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 59-RHX-2 | 2026-05-01 | |||
| 46-JBK-4 | 2026-04-17 | |||
| 28-NFL-8 | 2026-04-14 | |||
| 71-KBD-1 | 2026-03-25 | |||
| 72-TLV-2 | 2026-04-03 | |||
| 69-PZL-2 | 2026-03-31 | |||
| 52-JRL-7 | 2026-03-30 | |||
| 54-LSV-6 | 2026-03-30 | |||
| 92-JGX-5 | 2026-03-23 | |||
| 06-LTJ-5 | 2026-03-06 | |||
| J-342-JH | 2026-02-28 | |||
| 02-RFB-2 | 2021-11-12 | |||
| 97-RKB-4 | 2022-09-23 | |||
| 41-KSZ-6 | 2021-08-10 | |||
| 45-NRN-7 | 2024-09-07 | |||
| L-084-KD | 2025-07-16 | |||
| 38-JLX-9 | 2020-09-21 | |||
| 32-NLK-4 | 2020-09-15 | |||
| 13-JND-4 | 2023-11-06 | |||
| 10-LRT-8 | 2024-01-12 | |||
| 90-LBF-1 | 2024-02-27 | |||
| 70-XDH-4 | 2025-06-02 | |||
| 01-KSV-6 | 2022-05-14 | |||
| 20-HZJ-7 | 2021-06-21 | |||
| 66-LFX-5 | 2022-08-20 | |||
| 44-LDR-9 | 2025-01-31 | |||
| 49-LLT-3 | 2024-05-25 | |||
| 44-JFP-2 | 2023-07-07 | |||
| 43-ZHG-9 | 2024-01-25 | |||
| TS-739-S | 2024-02-07 |