Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 57.909
Nee
2022
2026-05-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz EQA met kenteken N-787-XZ is afkomstig uit het bouwjaar 2022. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 57.909. Dit voertuig levert een elektrisch vermogen van 80 kW. Dit model haalt een maximale snelheid van 160 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.040 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-01-2028. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 29.750.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 109 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 191 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 412 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2555 kg |
| Lengte | 4,47 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-01-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-01-14 |
| APK vervaldatum | 2028-01-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz EQA stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 31.888 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 28.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz EQA
Eigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
19 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 31.888,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 60.614 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 495 |
| Periode | 2020-11-17 - 2023-04-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2445 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 31 |
| Aantal import auto's | 538 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 31 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 6 | 3 | € 52.850,- | |
| 2021 | 1591 | 304 | € 56.360,- | |
| 2021 | 2171 | 475 | € 56.823,- | |
| 2022 | 255 | 55 | € 56.901,- | |
| 2022 | 263 | 59 | € 56.975,- | |
| 2023 | 4 | 1 | € 63.724,- | |
| 2023 | 5 | 1 | € 63.817,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-613-TF | |||
| P-734-BH | |||
| P-795-XS | |||
| P-909-RX | |||
| K-844-XV | |||
| L-264-GL | |||
| N-147-JZ | |||
| N-996-GZ | |||
| L-289-NP | |||
| N-104-JT | |||
| L-918-BX | |||
| S-592-KD | |||
| R-966-HB | |||
| L-217-GV | |||
| L-347-PG | |||
| N-115-JF | |||
| N-820-TZ | |||
| N-576-FS | |||
| L-897-JD | |||
| N-482-FG | |||
| L-913-BX | |||
| K-159-VL | |||
| L-792-JJ | |||
| HJN-56-H | |||
| L-600-GF | |||
| L-276-VT | |||
| N-368-SH | |||
| L-354-LX | |||
| N-642-RF | |||
| N-696-LP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-948-TZ | 2026-05-15 | |||
| N-876-LS | 2026-05-23 | |||
| L-191-HB | 2026-05-23 | |||
| JXH-75-B | 2026-05-23 | |||
| P-134-VJ | 2026-05-22 | |||
| N-168-DR | 2026-05-20 | |||
| N-933-SB | 2026-05-20 | |||
| N-825-RP | 2026-05-21 | |||
| JZL-68-J | 2026-05-20 | |||
| P-565-RG | 2026-05-16 | |||
| L-834-TH | 2026-05-21 | |||
| P-025-LP | 2026-05-16 | |||
| HJK-32-X | 2026-05-15 | |||
| S-516-TP | 2026-05-16 | |||
| P-536-PG | 2026-05-13 | |||
| N-984-GH | 2026-05-13 | |||
| N-611-NN | 2026-05-13 | |||
| JXP-50-S | 2026-05-12 | |||
| P-273-DN | 2026-05-11 | |||
| JLD-98-R | 2026-05-08 | |||
| N-113-JT | 2026-05-08 | |||
| N-875-KL | 2026-05-07 | |||
| N-947-RH | 2026-05-09 | |||
| JSX-49-K | 2026-05-07 | |||
| P-694-BS | 2026-05-07 | |||
| N-094-VT | 2026-05-06 | |||
| L-312-NP | 2026-05-06 | |||
| N-103-JT | 2026-05-06 | |||
| Z-954-NX | 2026-05-05 | |||
| N-288-JD | 2026-05-05 |