Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 87.550
€ 5.189,-
Ja, 2022
2021
2022-11-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 3-serie met kenteken N-648-ZR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. In januari 2022 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 87.550. De auto beschikt over een 374 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2998 cc motor met 6 cilinders. Deze 3-serie haalt een maximale snelheid van 250 km/h. Dankzij 1.810 kg voelt deze auto krachtig en solide. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1282 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 245 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 375 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 177 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1810 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2320 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-01-19 |
| APK vervaldatum | 2027-01-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 3-serie sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 49.445 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 54.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 3-serie
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 49.445,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 87.575 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 397 |
| Periode | 2020-11-16 - 2022-11-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 211 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 101 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Import percentage | 48% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 20 | 11 | € 93.195,- | € 7.629,- |
| 2021 | 129 | 59 | € 91.614,- | € 9.581,- |
| 2022 | 62 | 31 | € 98.750,- | € 12.163,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-840-JF | 2026-05-20 | |||
| HLS-32-J | 2026-05-11 | |||
| K-645-LH | 2026-05-08 | |||
| R-717-HV | 2026-05-06 | |||
| N-873-FG | 2026-05-04 | |||
| N-572-PZ | 2026-04-07 | |||
| L-683-GB | 2026-03-23 | |||
| S-329-LD | 2026-03-22 | |||
| S-655-GN | 2026-03-19 | |||
| S-662-VZ | 2026-03-09 | |||
| L-061-VS | 2022-01-12 | |||
| T-917-BJ | 2023-06-24 | |||
| R-795-PX | 2023-01-19 | |||
| K-256-JZ | 2022-11-26 | |||
| JRT-59-F | 2026-03-02 | |||
| GGV-89-P | 2026-02-28 | |||
| P-726-XR | 2023-03-15 | |||
| P-233-HS | 2022-05-13 | |||
| N-057-DF | 2023-02-21 | |||
| S-695-GL | 2023-03-27 | |||
| R-172-BJ | 2022-10-05 | |||
| N-796-SB | 2023-06-26 | |||
| P-910-KL | 2022-05-06 | |||
| L-481-FX | 2023-04-01 | |||
| S-837-BB | 2023-03-21 | |||
| L-444-RX | 2021-09-01 | |||
| X-629-JT | 2024-03-02 | |||
| R-771-TB | 2024-03-29 | |||
| GFJ-15-D | 2025-04-06 | |||
| R-413-XT | 2023-06-27 |