Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.413
€ 805,-
Ja, 2022
2018
2022-11-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken N-572-DF is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Dit voertuig is in november 2022 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Volvo een catalogusprijs van € 40.413 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 152 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Met 1.435 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1299 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 159 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 153 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1965 kg |
| Lengte | 4,37 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-06-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-11-02 |
| APK vervaldatum | 2026-10-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V40 MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 15.899 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 15.899,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 124.473 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 857 |
| Periode | 2015-05-01 - 2018-07-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 175 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 112 | 12 | € 36.158,- | € 4.417,- |
| 2016 | 238 | 35 | € 35.477,- | € 4.907,- |
| 2017 | 357 | 78 | € 36.117,- | € 5.139,- |
| 2018 | 108 | 50 | € 37.975,- | € 4.442,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PJ-847-T | 2026-05-21 | |||
| SG-579-T | 2026-05-12 | |||
| P-020-JF | 2026-04-29 | |||
| NK-786-K | 2026-04-25 | |||
| S-684-VJ | 2026-04-21 | |||
| PP-170-G | 2026-04-18 | |||
| NB-221-R | 2026-04-17 | |||
| S-887-JL | 2026-04-13 | |||
| J-665-GJ | 2026-04-10 | |||
| GJ-880-J | 2026-04-02 | |||
| PX-841-J | 2026-03-28 | |||
| JN-084-R | 2026-03-28 | |||
| HB-333-D | 2026-03-25 | |||
| RD-538-L | 2026-03-25 | |||
| JK-720-S | 2026-03-24 | |||
| KX-233-H | 2026-03-23 | |||
| KH-778-F | 2026-03-13 | |||
| GJ-883-J | 2026-03-11 | |||
| NK-781-K | 2023-02-03 | |||
| L-637-LV | 2021-09-25 | |||
| TS-943-L | 2021-06-03 | |||
| K-359-ZZ | 2021-12-10 | |||
| ZJ-784-L | 2022-05-04 | |||
| PN-996-H | 2024-03-16 | |||
| H-505-XF | 2022-10-21 | |||
| NV-391-N | 2021-10-05 | |||
| JZ-223-D | 2022-04-06 | |||
| JL-074-Z | 2022-06-24 | |||
| JP-692-G | 2021-07-30 | |||
| KD-104-D | 2020-07-31 |