Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 44.810
€ 7.925,-
Ja, 2021
2020
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Kodiaq met kenteken N-427-BG is op kenteken gezet in 2020. Dit voertuig is in september 2021 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Škoda was € 44.810. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 202 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.624 kg. Sinds 5 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 24.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 168 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1624 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2363 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-12-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-09-03 |
| APK vervaldatum | 2026-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Škoda Kodiaq stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 29.275 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 30.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Kodiaq
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
5 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 29.275,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 117.707 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 170 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 510 |
| Periode | 2019-08-22 - 2025-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13449 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 241 |
| Aantal import auto's | 1870 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 241 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1429 | 211 | € 42.627,- | € 6.763,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 38.920,- | € 7.182,- |
| 2019 | 140 | 26 | € 38.430,- | € 6.105,- |
| 2020 | 3391 | 507 | € 43.266,- | € 7.129,- |
| 2020 | 643 | 37 | € 39.189,- | € 7.274,- |
| 2020 | 644 | 38 | € 39.191,- | € 7.272,- |
| 2021 | 6 | 3 | € 36.268,- | € 4.478,- |
| 2021 | 2746 | 475 | € 45.284,- | € 8.634,- |
| 2021 | 6 | 3 | € 36.268,- | € 4.478,- |
| 2021 | 576 | 17 | € 40.443,- | € 7.836,- |
| 2022 | 11 | 6 | € 45.398,- | € 5.585,- |
| 2022 | 12 | 7 | € 45.685,- | € 5.547,- |
| 2022 | 352 | 6 | € 42.831,- | € 8.211,- |
| 2022 | 2419 | 400 | € 48.122,- | € 9.400,- |
| 2023 | 561 | 3 | € 46.343,- | € 9.584,- |
| 2023 | 2911 | 240 | € 50.720,- | € 11.290,- |
| 2023 | 2 | 1 | € 50.815,- | € 5.966,- |
| 2023 | 4 | 3 | € 52.874,- | € 7.532,- |
| 2024 | 63 | 1 | € 46.727,- | € 10.277,- |
| 2024 | 553 | 37 | € 53.702,- | € 13.621,- |
| 2024 | 63 | 1 | € 46.727,- | € 10.277,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 54.874,- | € 14.204,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-792-KB | |||
| L-297-ZL | |||
| N-997-PK | |||
| N-148-TD | |||
| N-932-VD | |||
| K-420-NK | |||
| P-882-DN | |||
| N-079-XP | |||
| L-335-HZ | |||
| N-371-JR | |||
| P-783-RK | |||
| P-666-LB | |||
| R-810-ZX | |||
| R-812-ZX | |||
| L-155-VP | |||
| S-762-PT | |||
| H-216-ZK | |||
| G-171-FR | |||
| K-844-BL | |||
| K-969-NN | |||
| L-985-KF | |||
| P-858-FS | |||
| R-902-RZ | |||
| P-794-FP | |||
| L-239-FV | |||
| P-165-FF | |||
| K-261-PV | |||
| S-363-ZV | |||
| P-525-DK | |||
| K-553-PS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-439-HF | 2026-05-22 | |||
| KGH-29-F | 2026-05-23 | |||
| X-609-VD | 2026-05-23 | |||
| N-887-KD | 2026-05-19 | |||
| P-508-DK | 2026-05-16 | |||
| P-791-KB | 2026-05-14 | |||
| P-664-LB | 2026-05-14 | |||
| L-535-DS | 2026-05-13 | |||
| JZL-78-S | 2026-05-18 | |||
| P-728-FV | 2026-05-09 | |||
| KBS-07-J | 2026-05-02 | |||
| K-529-PS | 2026-05-18 | |||
| S-418-HR | 2026-05-15 | |||
| P-549-FL | 2026-05-01 | |||
| H-290-PG | 2026-05-02 | |||
| H-803-LJ | 2026-05-13 | |||
| KDL-59-F | 2026-05-23 | |||
| GFJ-83-P | 2026-05-19 | |||
| P-071-NN | 2026-04-28 | |||
| K-259-SV | 2026-05-09 | |||
| T-038-SK | 2026-05-10 | |||
| K-743-PS | 2026-05-18 | |||
| J-237-JH | 2026-05-03 | |||
| R-676-HV | 2026-05-01 | |||
| KDR-93-S | 2026-05-19 | |||
| P-013-SB | 2026-04-30 | |||
| K-547-JS | 2026-05-05 | |||
| N-539-HT | 2026-05-23 | |||
| K-572-DS | 2026-05-23 | |||
| H-677-VX | 2026-05-23 |