Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.089
Ja, 2022
2017
2025-03-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken N-237-ZK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Kia een catalogusprijs van € 36.089 inclusief BTW en BPM. Dit voertuig levert een elektrisch vermogen van 24 kW. De topsnelheid van deze auto bedraagt 145 km/h. Met een massa van 1.565 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 430 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 28-02-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 10.200.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 33 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 110 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1565 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1960 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-03-01 |
| APK vervaldatum | 2027-02-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 7 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 7 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er zit en fout in de software van de aandrijflijn, waardoor de parkeerstand tijdens parkeren van het voertuig niet altijd wordt ingeschakeld.
in beweging komen van het geparkeerde voertuig
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak bij de merkdealer te maken. Het voertuig wordt dan voorzien van een software update.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 46.497 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| H-502-VF | 2026-04-15 | |||
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| 7-ZRJ-57 | 2026-04-22 | |||
| T-785-HG | 2026-04-21 | |||
| K-342-DK | 2026-04-20 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| S-726-LD | 2026-04-17 | |||
| J-114-PZ | 2026-04-16 | |||
| K-210-FX | 2026-04-16 | |||
| JF-322-F | 2026-04-12 | |||
| K-343-DK | 2026-04-12 | |||
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 |