Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 154.160
€ 5.000,-
Ja, 2021
2020
2025-12-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi Q7 met kenteken L-926-ZD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. Dit voertuig is in augustus 2021 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 154.160 inclusief BTW en BPM. De motor levert een maximumvermogen van 340 pk. De motor heeft een inhoud van 2995 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Deze Q7 haalt een maximale snelheid van 240 km/h. Met 2.535 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 171 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 08-09-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 60.750.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 82 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 128 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2535 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3145 kg |
| Lengte | 5,17 m |
| Breedte | 1,97 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-09-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-08-25 |
| APK vervaldatum | 2026-09-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 22 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 22 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi Q7 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 58.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 59.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi Q7
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
12 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
5 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 58.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 105.502 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 35 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 439 |
| Periode | 2020-01-13 - 2024-06-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1266 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 90 |
| Aantal import auto's | 657 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 90 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 668 | 359 | € 127.402,- | € 4.928,- |
| 2021 | 4 | 2 | € 124.887,- | € 1.332,- |
| 2021 | 389 | 200 | € 127.761,- | € 2.844,- |
| 2021 | 4 | 2 | € 124.887,- | € 1.332,- |
| 2022 | 48 | 20 | € 125.655,- | € 2.715,- |
| 2023 | 148 | 71 | € 126.923,- | € 2.082,- |
| 2024 | 13 | 7 | € 128.856,- | € 2.048,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KBD-08-L | |||
| X-181-SR | |||
| JNG-99-R | |||
| Z-331-BV | |||
| HBR-67-B | |||
| KHP-12-V | |||
| GDJ-55-D | |||
| GRD-63-S | |||
| GVB-86-P | |||
| JFT-95-T | |||
| GZF-96-X | |||
| KGG-76-J | |||
| JLF-27-T | |||
| KFR-32-X | |||
| K-940-SB | |||
| X-995-GS | |||
| X-282-LS | |||
| GTX-07-L | |||
| N-428-ND | |||
| HZV-63-R | |||
| L-770-HS | |||
| JZP-25-D | |||
| Z-193-HN | |||
| X-702-SN | |||
| X-992-XS | |||
| L-833-DR | |||
| GGP-02-X | |||
| N-467-SK | |||
| P-235-DB | |||
| R-772-PJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-777-PT | 2026-05-19 | |||
| H-554-TD | 2026-04-28 | |||
| GSN-36-F | 2026-05-18 | |||
| H-894-ZN | 2026-04-21 | |||
| P-704-DS | 2026-04-25 | |||
| HRN-80-R | 2026-04-16 | |||
| X-834-LN | 2026-05-09 | |||
| S-628-VZ | 2026-05-06 | |||
| R-804-JD | 2026-05-03 | |||
| KFD-32-L | 2026-05-01 | |||
| T-261-SF | 2026-04-25 | |||
| S-795-VH | 2026-04-25 | |||
| GLD-51-R | 2026-04-25 | |||
| GKT-62-P | 2026-04-18 | |||
| JXR-08-Z | 2026-04-15 | |||
| T-952-LF | 2026-04-14 | |||
| JVB-17-S | 2026-04-12 | |||
| GGP-17-F | 2026-04-02 | |||
| K-084-RB | 2026-03-21 | |||
| P-506-LT | 2026-03-16 | |||
| J-578-TB | 2026-03-14 | |||
| JDX-35-N | 2025-12-16 | |||
| HFP-36-K | 2026-02-04 | |||
| HNB-82-X | 2025-07-23 | |||
| P-863-LX | 2025-06-21 | |||
| L-377-HF | 2025-01-08 | |||
| HDB-27-X | 2025-05-13 | |||
| L-015-HT | 2025-09-24 | |||
| N-858-KH | 2025-08-09 | |||
| Z-186-KK | 2025-08-07 |