Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 55.957
€ 557,-
Ja, 2021
2015
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 3-serie Touring met kenteken L-906-PT is afkomstig uit het bouwjaar 2015. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 55.957. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1995 cc motor met 4 cilinders. Deze 3-serie Touring haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.3 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.595 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 28-07-2024. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 12.000.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,81 m |
| Eerste registratie | 2015-11-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-07-08 |
| APK vervaldatum | 2024-07-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW 3-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
|
Recent te koop
31 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.560 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 3-serie Touring
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbag zal worden vervangen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 668 |
| Periode | 2015-07-29 - 2019-10-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 574 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 211 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 57 | 21 | € 50.029,- | € 4.160,- |
| 2015 | 20 | 10 | € 50.217,- | € 1.992,- |
| 2015 | 20 | 10 | € 50.217,- | € 1.992,- |
| 2016 | 191 | 96 | € 53.148,- | € 3.777,- |
| 2016 | 94 | 47 | € 49.594,- | € 2.781,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 45.195,- | € 7.145,- |
| 2017 | 193 | 69 | € 52.140,- | € 4.735,- |
| 2017 | 34 | 15 | € 48.543,- | € 3.485,- |
| 2017 | 34 | 15 | € 48.543,- | € 3.485,- |
| 2018 | 102 | 21 | € 52.461,- | € 7.323,- |
| 2018 | 23 | 12 | € 52.008,- | € 5.055,- |
| 2018 | 23 | 12 | € 52.008,- | € 5.055,- |
| 2019 | 32 | 5 | € 53.376,- | € 10.429,- |
| 2019 | 4 | 2 | € 51.828,- | € 8.986,- |
| 2019 | 4 | 2 | € 51.828,- | € 8.986,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GFT-45-H | 2026-05-12 | |||
| RL-087-D | 2026-05-12 | |||
| XH-610-R | 2026-04-29 | |||
| PT-105-R | 2026-04-24 | |||
| H-383-TR | 2026-05-05 | |||
| ZR-902-B | 2026-04-03 | |||
| N-256-SV | 2026-03-30 | |||
| L-190-ST | 2026-03-26 | |||
| P-531-KT | 2026-03-07 | |||
| PJ-939-S | 2026-02-26 | |||
| N-371-VV | 2022-01-21 | |||
| K-323-SX | 2022-06-23 | |||
| N-615-KP | 2022-01-24 | |||
| P-657-ZT | 2024-01-02 | |||
| J-872-VK | 2021-02-01 | |||
| PJ-609-G | 2021-04-14 | |||
| N-579-GH | 2023-12-01 | |||
| RL-825-J | 2023-07-18 | |||
| L-239-DR | 2022-07-03 | |||
| ZH-622-Z | 2021-06-22 | |||
| J-094-HZ | 2021-01-07 | |||
| N-554-RK | 2022-02-27 | |||
| H-054-TH | 2024-02-19 | |||
| NT-298-K | 2022-07-20 | |||
| N-746-BB | 2021-12-16 | |||
| K-851-SB | 2021-04-16 | |||
| ZD-266-V | 2021-04-07 | |||
| N-746-KZ | 2022-02-08 | |||
| N-746-KZ | 2022-02-08 | |||
| K-141-BG | 2021-10-21 | |||
| L-454-BB | 2021-06-28 |