Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 20.830
€ 3.542,-
Nee
2021
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken L-877-DJ is afkomstig uit het bouwjaar 2021. Destijds had deze Škoda een catalogusprijs van € 20.830 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 188 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.136 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 29-04-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 10.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 123 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1136 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1591 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-04-29 |
| APK vervaldatum | 2027-04-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
18 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 108.078 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 84 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 506 |
| Periode | 2018-08-23 - 2023-06-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5965 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Aantal import auto's | 544 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 371 | 65 | € 20.014,- | € 2.640,- |
| 2018 | 371 | 65 | € 20.014,- | € 2.640,- |
| 2019 | 1749 | 187 | € 20.763,- | € 2.796,- |
| 2019 | 1749 | 187 | € 20.763,- | € 2.796,- |
| 2020 | 19 | 1 | € 24.369,- | € 3.629,- |
| 2020 | 1835 | 146 | € 21.311,- | € 2.867,- |
| 2020 | 1834 | 145 | € 21.311,- | € 2.868,- |
| 2021 | 312 | 89 | € 24.376,- | € 3.192,- |
| 2021 | 1050 | 82 | € 21.102,- | € 3.083,- |
| 2021 | 1049 | 81 | € 21.099,- | € 3.083,- |
| 2022 | 239 | 82 | € 24.148,- | € 3.536,- |
| 2022 | 843 | 63 | € 21.461,- | € 3.599,- |
| 2022 | 841 | 61 | € 21.466,- | € 3.606,- |
| 2023 | 2 | 0 | € 24.332,- | € 4.750,- |
| 2023 | 117 | 1 | € 22.418,- | € 3.866,- |
| 2023 | 117 | 1 | € 22.418,- | € 3.866,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-841-VT | |||
| L-722-KZ | |||
| K-926-HZ | |||
| L-008-FL | |||
| K-026-VR | |||
| K-276-ST | |||
| L-075-VN | |||
| K-424-XL | |||
| K-686-RR | |||
| L-324-ZV | |||
| L-174-SJ | |||
| K-824-VD | |||
| K-804-LJ | |||
| K-406-ZH | |||
| K-687-KV | |||
| K-575-SZ | |||
| K-058-TF | |||
| K-669-XP | |||
| K-035-LT | |||
| L-580-FB | |||
| K-112-HT | |||
| N-425-ZV | |||
| N-676-ZB | |||
| K-127-NK | |||
| N-743-SP | |||
| K-979-JJ | |||
| K-275-VP | |||
| K-191-FF | |||
| K-259-HN | |||
| L-464-FB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-043-VX | 2026-05-26 | |||
| L-093-PD | 2026-05-26 | |||
| P-926-GF | 2026-05-26 | |||
| P-319-LV | 2026-05-26 | |||
| J-807-XJ | 2026-05-26 | |||
| H-539-DK | 2026-05-26 | |||
| G-585-HZ | 2026-05-25 | |||
| N-649-KN | 2026-05-23 | |||
| N-166-HL | 2026-05-23 | |||
| L-154-TB | 2026-05-23 | |||
| J-505-TV | 2026-05-23 | |||
| K-799-PL | 2026-05-22 | |||
| N-773-DK | 2026-05-22 | |||
| H-269-BZ | 2026-05-22 | |||
| K-669-KK | 2026-05-21 | |||
| J-937-KV | 2026-05-21 | |||
| JJJ-24-B | 2026-05-20 | |||
| P-775-KB | 2026-05-20 | |||
| K-042-LK | 2026-05-19 | |||
| K-166-HS | 2026-05-19 | |||
| K-836-HZ | 2026-05-19 | |||
| K-838-PL | 2026-05-18 | |||
| K-095-JB | 2026-05-18 | |||
| XB-418-G | 2026-05-18 | |||
| JZR-45-T | 2026-05-17 | |||
| K-670-XK | 2026-05-16 | |||
| K-718-KX | 2026-05-16 | |||
| TK-192-V | 2026-05-16 | |||
| L-231-XX | 2026-05-15 | |||
| H-069-JL | 2026-05-15 |