Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 40.023
€ 5.571,-
Nee
2017
2025-11-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Sportback met kenteken KX-865-H is afkomstig uit het bouwjaar 2017. De nieuwwaarde van deze Audi bedroeg € 40.023. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 110 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4 l/100 km. Met 1.360 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-11-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,42 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-01-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-01-10 |
| APK vervaldatum | 2026-11-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A3 Sportback hatchback
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 12.293 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3 Sportback
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 12.293,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 251.132 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 639 |
| Periode | 2015-07-07 - 2018-01-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 672 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 119 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 116 | 21 | € 39.908,- | € 3.866,- |
| 2015 | 143 | 33 | € 37.172,- | € 4.107,- |
| 2015 | 143 | 33 | € 37.172,- | € 4.107,- |
| 2016 | 376 | 67 | € 39.839,- | € 4.153,- |
| 2016 | 394 | 86 | € 36.443,- | € 4.220,- |
| 2016 | 394 | 86 | € 36.443,- | € 4.220,- |
| 2017 | 178 | 31 | € 39.501,- | € 4.606,- |
| 2017 | 77 | 6 | € 37.142,- | € 5.622,- |
| 2017 | 77 | 6 | € 37.142,- | € 5.622,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 39.404,- | € 5.660,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 34.726,- | € 6.042,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 34.726,- | € 6.042,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JB-158-D | 2026-05-21 | |||
| NF-772-D | 2026-05-19 | |||
| NF-947-R | 2026-05-17 | |||
| KJ-429-Z | 2026-05-18 | |||
| KP-219-B | 2026-05-12 | |||
| HS-885-K | 2026-05-05 | |||
| J-608-JV | 2026-04-26 | |||
| KS-519-Z | 2026-04-29 | |||
| KN-401-Z | 2026-04-27 | |||
| R-487-JN | 2026-04-18 | |||
| PZ-574-T | 2026-04-17 | |||
| HS-715-G | 2026-04-17 | |||
| HJ-669-N | 2026-04-15 | |||
| P-040-LT | 2026-03-24 | |||
| NL-565-H | 2024-11-12 | |||
| NK-714-V | 2022-08-20 | |||
| NF-946-R | 2022-06-10 | |||
| KK-362-S | 2021-08-27 | |||
| JF-359-R | 2020-05-30 | |||
| NG242L | 2020-10-06 | |||
| NN514P | 2020-10-28 | |||
| HR-790-H | 2021-03-17 | |||
| KX-976-B | 2022-06-14 | |||
| NH-801-T | 2024-09-07 | |||
| JL-094-D | 2020-09-14 | |||
| KD-934-K | 2022-04-23 | |||
| HR-688-H | 2024-10-01 | |||
| KR-139-V | 2022-11-03 | |||
| JK-225-J | 2022-09-02 | |||
| NR120L | 2020-05-25 |