Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 43.365
€ 6.738,-
Ja, 2016
2013
2025-02-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Touran met kenteken KX-704-B is afkomstig uit het bouwjaar 2013. Dit voertuig is in december 2016 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 43.365. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met 1.536 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 298 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 7.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,49 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-07-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-12-08 |
| APK vervaldatum | 2027-03-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Touran
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 137.105 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1038 |
| Periode | 2012-09-18 - 2015-06-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 565 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Aantal import auto's | 213 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 115 | 45 | € 39.217,- | € 5.248,- |
| 2012 | 39 | 13 | € 35.540,- | € 6.436,- |
| 2012 | 39 | 13 | € 35.540,- | € 6.436,- |
| 2013 | 240 | 87 | € 40.846,- | € 5.656,- |
| 2013 | 165 | 62 | € 36.530,- | € 5.232,- |
| 2013 | 164 | 61 | € 36.514,- | € 5.257,- |
| 2014 | 165 | 62 | € 41.288,- | € 5.629,- |
| 2014 | 88 | 29 | € 38.017,- | € 5.386,- |
| 2014 | 88 | 29 | € 38.017,- | € 5.386,- |
| 2015 | 45 | 19 | € 41.993,- | € 4.222,- |
| 2015 | 31 | 14 | € 37.197,- | € 4.627,- |
| 2015 | 31 | 14 | € 37.197,- | € 4.627,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| X-368-KV | 2026-05-08 | |||
| NZ-994-F | 2026-05-08 | |||
| RH-061-K | 2026-05-02 | |||
| JK-512-T | 2026-04-28 | |||
| NX-404-L | 2026-04-23 | |||
| 6-STT-75 | 2026-04-20 | |||
| J-355-XN | 2026-04-18 | |||
| RS-262-H | 2026-04-16 | |||
| 8-XBJ-24 | 2026-04-14 | |||
| GV-064-T | 2026-04-08 | |||
| NV-230-G | 2026-03-30 | |||
| L-020-RH | 2026-03-29 | |||
| X-783-RG | 2026-03-25 | |||
| NL-122-Z | 2026-03-04 | |||
| JVH-53-N | 2026-02-26 | |||
| 2-SGT-48 | 2026-02-25 | |||
| J-169-FS | 2026-02-24 | |||
| 66-ZRD-7 | 2026-02-10 | |||
| 4-KBZ-62 | 2026-02-04 | |||
| 2-ZSL-79 | 2026-02-02 | |||
| ZJ-646-L | 2026-01-31 | |||
| 6-TSG-37 | 2026-01-30 | |||
| RD-589-N | 2026-01-23 | |||
| 3-KDR-25 | 2026-01-19 | |||
| GDR-80-L | 2026-01-09 | |||
| 1-KNG-78 | 2025-12-29 | |||
| SX-703-X | 2025-12-24 | |||
| 2-KHT-77 | 2025-12-04 | |||
| 2-KKF-29 | 2025-10-28 | |||
| RS-668-D | 2025-08-23 |