Kenteken check KVV-38-D

Renault Captur (e-tech Hybrid)

NL
KVV-38-D
Carscanner Score
7.5
7.5

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

27k tot 34k

Catalogusprijs

€ 36.195

BPM

€ 2.645,-

Laatste prijs

€ 31.950,-

Import

Nee

Bouwjaar

2026

Tenaamstelling

11 sep 2026

Laatste kmstand

10 km

Premium

Bekijk wat deze Renault Captur (e-tech Hybrid) écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport KVV-38-D
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Renault Captur (e-tech Hybrid)
Topsnelheid
180 km/u

Deze Renault Captur (e-tech Hybrid) met kenteken KVV-38-D is op kenteken gezet in 2026. De nieuwwaarde van deze Renault bedroeg € 36.195. Dit model beschikt over een 1789 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Captur (e-tech Hybrid) bedraagt 180 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.441 kg voor optimale prestaties. Sinds 13 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-09-2030. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 32.250.

Aandrijflijn Hybride
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.789 cm³
Vermogen 109 pk (80 kW)
Versnellingen 6
Transmissie Automaat
Verbruik brandstof (WLTP) 4,4 l/100 km
CO₂-uitstoot (WLTP) 99 g/km
Carrosserie Hatchback
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,23 × 1,80 × 1,58 m
Wielbasis 2,64 m
Rijklaar gewicht 1.441 kg
Technische max. massa voertuig 1.890 kg
Tenaamstelling 11 sep 2026 ↓
Eerste registratie 08 sep 2026
Eerste toelating in Nederland 08 sep 2026
APK vervaldatum 08 sep 2030 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
12 maanden BOVAG garantie
BOVAG garantie
Garantie
Achterspoiler
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Getint glas
Lichtmetalen velgen
Metallic lak
Tweekleurige lak
Airconditioning
Automatische klimaatregeling
Elektrisch bedienbare ramen rondom
Elektrisch bedienbare ramen voor
In hoogte verstelbaar stuur
Stuurbekrachtiging
Boordcomputer
Navigatiesysteem
Airbags achter
Airbags voor
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Cruise control
Parkeersensoren
Regensensor
Startonderbreker
Tractiecontrole
Automaat
Emissieklasse Euro 6

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Renault van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Nu aangeboden voor

€ 31.950

Bij een merkdealer

€ 33.750

Bij een handelaar

€ 32.250

Bij een particulier

€ 30.500

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 27.250

Particuliere verkoop

€ 30.500

Verwachte statijd

22 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 786 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 404
Brandstof € 112
Verzekering (WA) € 103
Onderhoud & reparatie € 87
Groningen € 70/mnd
Fryslân € 69/mnd
Drenthe € 69/mnd
Overijssel goedkoopst € 66/mnd
Flevoland € 67/mnd
Gelderland € 70/mnd
Utrecht € 67/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 66/mnd
Zuid-Holland duurst € 72/mnd
Zeeland € 67/mnd
Noord-Brabant € 67/mnd
Limburg € 68/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Banden € 14

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € 31.950
Kilometerstand 10 km
Periode online 10 dagen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle beschikbare foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 08 sep 2026

    Eerste registratie

    Renault Captur (e-tech Hybrid)

  • 08 sep 2026

    Eigenaar wijziging

    3 dagen
  • 11 sep 2026

    Huidige eigenaar

    14 dagen
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De RDW telt één tenaamstelling voor KVV-38-D sinds de registratie in Nederland. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Carscanner schat de marktwaarde van deze Renault Captur (e-tech Hybrid) op ongeveer € 32.250, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
De APK van KVV-38-D is geldig tot 8 september 2030, nog 4 jaar.
KVV-38-D staat sinds 11 september 2026 op de huidige naam, inmiddels 14 dagen.
De laatst bekende kilometerstand van deze Renault Captur (e-tech Hybrid) is 10 km, uit een advertentie van 24 september 2026.
Nee, deze Renault Captur (e-tech Hybrid) is geen importauto. De auto is op 8 september 2026 direct in Nederland op kenteken gezet.
Deze Renault Captur (e-tech Hybrid) uit 2026 wordt op dit moment te koop aangeboden. Carscanner kent 1 advertenties, de eerste van 14 september 2026.
Met € 31.950 sluit de vraagprijs van KVV-38-D goed aan op de door Carscanner geschatte waarde van € 32.250.

Algemene informatie

Model Renault Captur (e-tech Hybrid) hatchback
Recente marktcijfers bouwjaar 2026
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 1
Gemiddeld aantal dagen in bezit 180
Productieperiode 25 mei 2021 – 21 sep 2026
Geregistreerde auto's in NL 3.025 waarvan 1.123 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 1.736 van 3.025 · 57% waarvan 882 in de laatste 12 maanden

Historie

Renault Captur (e-tech Hybrid) hatchback
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2021 232 registraties · 123 import 232 123 € 31.906,- € 1.831,- Gem. nieuwprijs € 31.906,- · Gem. BPM € 1.831,-
2022 1.088 registraties · 643 import 1.088 643 € 32.642,- € 1.460,- Gem. nieuwprijs € 32.642,- · Gem. BPM € 1.460,-
2023 417 registraties · 278 import 417 278 € 34.657,- € 1.596,- Gem. nieuwprijs € 34.657,- · Gem. BPM € 1.596,-
2024 444 registraties · 295 import 444 295 € 36.022,- € 2.002,- Gem. nieuwprijs € 36.022,- · Gem. BPM € 2.002,-
2025 603 registraties · 397 import 603 397 € 35.332,- € 2.090,- Gem. nieuwprijs € 35.332,- · Gem. BPM € 2.090,-
2026 deze auto 242 registraties · 1 import 242 1 € 37.661,- € 2.702,- Gem. nieuwprijs € 37.661,- · Gem. BPM € 2.702,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
KVV-17-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-37-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-18-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-14-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-20-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-24-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-34-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-25-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-19-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-15-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-16-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-33-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-21-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-32-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-39-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-34-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-98-X 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-30-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-99-X 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-36-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-37-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-04-Z 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-01-Z 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-29-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KTK-13-J 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-32-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-35-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KND-49-K 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-28-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KVV-23-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
KSJ-27-B 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-31-B 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JFK-33-K 2026-09-11 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-05-Z 2026-08-31 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-25-B 2026-09-11 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-41-B 2026-09-08 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSJ-35-B 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JLP-83-D 2026-09-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GXF-82-H 2026-08-31 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KHL-32-J 2026-09-19 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KRF-11-D 2026-09-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HZP-33-D 2026-09-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JRZ-81-Z 2026-09-19 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSZ-01-N 2026-09-18 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KNN-65-B 2026-09-18 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KBX-65-S 2026-09-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPN-42-J 2026-09-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GGP-19-J 2026-09-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSK-79-L 2026-09-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KLS-78-F 2026-09-17 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPS-93-R 2026-09-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-330-DR 2026-09-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KND-52-K 2026-09-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KLV-95-G 2026-09-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JNZ-58-J 2026-09-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JTK-92-J 2026-09-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JZR-20-V 2026-09-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JJF-08-J 2026-09-09 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KLV-93-N 2026-09-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KPT-45-B 2026-09-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van KVV-38-D delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X