Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 34.270
€ 5.984,-
Nee
2016
2025-03-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Estate met kenteken KR-504-S is op kenteken gezet in 2016. De nieuwwaarde van deze Renault bedroeg € 34.270. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 205 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1618 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.505 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 18-11-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1618 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-11-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-11-12 |
| APK vervaldatum | 2026-11-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Estate stationwagen
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 11.125 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De software van de automatische versnellingsbak kan mogelijk niet de juiste druk voor de koppeling bepalen. Hierdoor kan de automatische versnellingsbak oververhit raken.
Het voertuig kan stilvallen. De bestuurder wordt middels een bericht oververhitting automatische versnellingsbak op het instrumentenpaneel gewaarschuwd.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. De dealer zal de rekeneenheid van de automatische versnellingsbak herprogrammeren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 11.125,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 183.150 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 572 |
| Periode | 2016-07-07 - 2019-07-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 573 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Aantal import auto's | 205 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 79 | 32 | € 34.997,- | € 3.246,- |
| 2017 | 292 | 94 | € 36.166,- | € 4.410,- |
| 2018 | 177 | 66 | € 36.207,- | € 4.476,- |
| 2019 | 25 | 13 | € 37.437,- | € 3.973,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NP-303-H | |||
| J-567-HK | |||
| SV-089-D | |||
| HXB-67-Z | |||
| H-284-VX | |||
| JNL-91-J | |||
| JPG-41-S | |||
| KDB-17-K | |||
| KGP-29-N | |||
| JXZ-20-R | |||
| HDN-06-Z | |||
| TG-880-D | |||
| HJL-03-J | |||
| P-348-NB | |||
| KZ-584-K | |||
| SR-437-F | |||
| JFF-23-L | |||
| K-644-GP | |||
| N-335-FH | |||
| J-817-TF | |||
| RF-076-X | |||
| RR-356-K | |||
| Z-841-LN | |||
| R-351-JT | |||
| P-042-HP | |||
| SK-956-S | |||
| N-845-DL | |||
| SL-198-D | |||
| TP-378-J |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-815-NV | 2026-05-20 | |||
| HKN-65-G | 2026-05-15 | |||
| NB-538-T | 2026-05-15 | |||
| SR-312-F | 2026-05-09 | |||
| JNV-64-B | 2026-05-08 | |||
| G-761-KZ | 2026-05-07 | |||
| JDS-46-X | 2026-04-21 | |||
| KS-365-L | 2026-04-09 | |||
| ZF-619-H | 2026-03-30 | |||
| T-472-LL | 2026-03-30 | |||
| HXP-04-H | 2026-03-25 | |||
| G-585-PN | 2026-03-18 | |||
| P-989-RS | 2026-03-09 | |||
| N-305-ZL | 2023-11-01 | |||
| G-169-HP | 2023-09-05 | |||
| PB-613-V | 2022-03-09 | |||
| NN-277-S | 2023-02-21 | |||
| SB-820-J | 2021-12-02 | |||
| S-868-LB | 2023-08-31 | |||
| Z-479-JL | 2024-07-09 | |||
| PV-444-H | 2022-04-18 | |||
| T-894-ZG | 2025-07-05 | |||
| K-266-VR | 2021-10-16 | |||
| KK-270-J | 2022-04-30 | |||
| PR-582-P | 2022-07-02 | |||
| H-366-NN | 2024-09-21 | |||
| SG-785-S | 2022-11-25 | |||
| RF-880-S | 2024-05-22 | |||
| SB-042-D | 2022-07-29 | |||
| T-747-DF | 2024-01-16 |