Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 31.620
€ 6.356,-
Nee
2016
2023-03-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Jeep Renegade met kenteken KR-116-N is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Destijds had deze Jeep een catalogusprijs van € 31.620 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Met een massa van 1.395 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 21-02-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2023-03-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-11-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-11-07 |
| APK vervaldatum | 2027-02-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Jeep Renegade MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 17.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Jeep Renegade
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 17.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 121.589 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 899 |
| Periode | 2015-07-27 - 2018-06-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 554 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 105 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 152 | 24 | € 32.242,- | € 4.927,- |
| 2016 | 67 | 17 | € 34.662,- | € 4.917,- |
| 2016 | 356 | 76 | € 33.820,- | € 4.925,- |
| 2017 | 312 | 89 | € 35.098,- | € 5.012,- |
| 2017 | 42 | 3 | € 33.252,- | € 6.241,- |
| 2018 | 389 | 77 | € 32.251,- | € 5.971,- |
| 2018 | 4 | 2 | € 33.202,- | € 1.520,- |
| 2018 | 1 | 0 | € 30.995,- | € 7.498,- |
| 2019 | 12 | 3 | € 31.193,- | € 5.290,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KN-398-L | |||
| KJ-289-B | |||
| RV-768-X | |||
| KV-733-G | |||
| PF-192-R | |||
| PB-523-G | |||
| HS-224-G | |||
| HD-854-N | |||
| JNF-60-H | |||
| HD-252-B | |||
| K-335-GP | |||
| GT-356-X | |||
| J-464-PX | |||
| HJ-486-R | |||
| HDJ-84-Z | |||
| RF-448-P | |||
| KS-360-P | |||
| JNZ-31-F | |||
| RB-853-K | |||
| K-733-TZ | |||
| GGS-87-B | |||
| X-613-PF | |||
| PX-429-T | |||
| R-064-ZS | |||
| GT-500-B | |||
| KG-921-F | |||
| SH-285-R | |||
| L-347-ZH | |||
| KL-571-G | |||
| JP-164-T |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SH-125-K | 2026-04-24 | |||
| SX-771-H | 2026-05-10 | |||
| XB-864-V | 2026-05-19 | |||
| PF-583-L | 2026-05-20 | |||
| X-610-FK | 2026-05-16 | |||
| JN-251-L | 2026-05-15 | |||
| H-041-FS | 2026-05-11 | |||
| SB-803-S | 2026-05-07 | |||
| JP-756-P | 2026-05-08 | |||
| K-085-LN | 2026-05-04 | |||
| GT-607-F | 2026-05-06 | |||
| T-652-ZK | 2026-05-02 | |||
| JXG-64-H | 2026-04-21 | |||
| L-349-FJ | 2026-04-13 | |||
| NG-737-J | 2026-05-06 | |||
| KJ-971-X | 2026-04-02 | |||
| RK-694-F | 2026-03-25 | |||
| PZ-867-R | 2026-04-02 | |||
| GT-964-R | 2026-04-03 | |||
| GT-961-R | 2026-03-28 | |||
| K-554-NL | 2026-03-07 | |||
| JR-753-F | 2026-03-20 | |||
| SK-331-D | 2026-03-19 | |||
| HLT-64-L | 2026-03-14 | |||
| KL-570-G | 2026-03-10 | |||
| RJ-476-T | 2026-03-05 | |||
| GS-925-N | 2021-08-26 | |||
| JS-208-P | 2021-02-27 | |||
| KP-917-B | 2021-05-10 | |||
| P-478-RR | 2024-12-05 |