Kenteken check KPF-06-B

Porsche Boxster 2.7

NL
KPF-06-B
Carscanner Score
9.6
9.6

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Schade & onderhoud check

Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport

  • Online schadeverleden
  • WOK status (Wacht op keuren)
  • Onderhoudshistorie
  • BPM Schade check
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Specificaties

Merk & type
Porsche Boxster 2.7
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Topsnelheid
250 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
6,6 s

Deze Porsche Boxster met kenteken KPF-06-B is op kenteken gezet in 2002. Deze auto is 24 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 221 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2687 cc motor met 6 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 245 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.385 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 16.500.

Brandstof Benzine
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 2.687 cm³
Vermogen 220 pk (162 kW)
Koppel 260 Nm
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Achterwielaandrijving
Brandstof Benzine
Milieuclassificatie 3
Actieradius op een volle tank (NEDC) 646 km
Carrosserie Cabriolet
Aantal zitplaatsen / deuren 2 / 2
Lengte × breedte × hoogte 4,32 × 1,78 × 1,29 m
Wielbasis 2,42 m
Rijklaar gewicht 1.260 kg
Technische max. massa voertuig 1.570 kg
Bagageruimte 260 l
Tankinhoud 64 l
205 mm
205/55 R 16 Rondom
205
breedte (mm)
55
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 6J × 16
Tenaamstelling 01 jul 2026 ↓
Eerste registratie 01 jul 2002
Eerste toelating in Nederland 01 jul 2026 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Comfortpakket
Elektrisch bedienbare cabriokap
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Hardtop
Lichtmetalen velgen
Lichtmetalen velgen 16 inch
Lichtmetalen velgen 17 inch
Metallic lak
Open dak
Sportvelgen
Verwarmde buitenspiegels
Airconditioning
Alcantara bekleding
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische klimaatregeling
Elektrisch bedienbare ramen
Elektrisch bedienbare ramen voor
In hoogte verstelbare voorstoelen
Klimaatregeling
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Stoelverwarming
Stuurbekrachtiging
Versnellingspook
Verstelbaar stuur
Voorstoelen
Mistlampen
Boordcomputer
Navigatiesysteem
Airbags
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Cruise control
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Passagiersairbag
Regensensor
Tractiecontrole
Zijairbags
Zijairbags voor
5-versnellingsbak
Automaat
Marge-auto
Tiptronic transmissie

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Porsche van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 17.500

Bij een handelaar

€ 16.500

Bij een particulier

€ 15.750

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 14.100

Particuliere verkoop

€ 15.750

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 689 per maand
PER MAAND
Brandstof € 254
Afschrijving € 182
Onderhoud & reparatie € 91
Verzekering (WA) € 81
Groningen € 70/mnd
Fryslân € 69/mnd
Drenthe € 69/mnd
Overijssel goedkoopst € 66/mnd
Flevoland € 67/mnd
Gelderland € 70/mnd
Utrecht € 67/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 66/mnd
Zuid-Holland duurst € 72/mnd
Zeeland € 67/mnd
Noord-Brabant € 67/mnd
Limburg € 68/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Banden € 14

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 96 dagen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 18 dagen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 20 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

  • 01 jul 2002

    Eerste registratie

    Porsche Boxster

  • 01 jul 2026

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 24 jaren
  • 01 jul 2026

    Huidige eigenaar

    3 maanden
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 16.908

Afschrijvingsmethode BPM

Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx

Vaststeldatum BPM

xx xxx xxxx

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Deze Porsche Boxster is geïmporteerd. De eerste toelating was op 1 juli 2002, de Nederlandse registratie volgde op 1 juli 2026.
Carscanner schat de marktwaarde van deze Porsche Boxster op ongeveer € 16.500, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
Voor deze Porsche Boxster is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (10 oktober 2026). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
Voor KPF-06-B zijn geen terugroepacties geregistreerd.
KPF-06-B staat sinds 1 juli 2026 op de huidige naam, inmiddels 3 maanden.
Carscanner vond 2 advertenties voor KPF-06-B tussen 10 juli 2026 en 10 oktober 2026, maar geen recente. De auto kan desondanks te koop staan zonder dat daar een advertentie van bekend is.
Deze Porsche Boxster is voor het eerst toegelaten op 1 juli 2002. Op basis van die datum geldt 2002 als bouwjaar.
De motor van KPF-06-B levert volgens de RDW 221 pk.

Algemene informatie

Model Porsche Boxster cabriolet
Recente marktcijfers bouwjaar 2002
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 0
Gemiddeld aantal dagen in bezit 0
Productieperiode 1 okt 2003 – 1 okt 2003
Geregistreerde auto's in NL 1 waarvan 1 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 1 van 1 · 100% waarvan 1 in de laatste 12 maanden

Historie

Porsche Boxster cabriolet
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
1996 2 registraties · 1 import 2 1 € 15.483,- Gem. BPM € 15.483,-
1997 128 registraties · 68 import 128 68 € 16.315,- Gem. BPM € 16.315,-
1998 97 registraties · 52 import 97 52 € 17.217,- Gem. BPM € 17.217,-
1999 92 registraties · 48 import 92 48 € 16.436,- Gem. BPM € 16.436,-
2000 79 registraties · 41 import 79 41 € 65.515,- € 16.615,- Gem. nieuwprijs € 65.515,- · Gem. BPM € 16.615,-
2001 103 registraties · 53 import 103 53 € 72.683,- € 16.985,- Gem. nieuwprijs € 72.683,- · Gem. BPM € 16.985,-
2002 deze auto 84 registraties · 45 import 84 45 € 72.000,- € 17.068,- Gem. nieuwprijs € 72.000,- · Gem. BPM € 17.068,-
2003 1 registratie · 1 import 1 1
2004 65 registraties · 38 import 65 38 € 73.969,- € 16.278,- Gem. nieuwprijs € 73.969,- · Gem. BPM € 16.278,-
2005 70 registraties · 38 import 70 38 € 81.306,- € 17.034,- Gem. nieuwprijs € 81.306,- · Gem. BPM € 17.034,-
2006 19 registraties · 11 import 19 11 € 15.187,- Gem. BPM € 15.187,-
2007 22 registraties · 13 import 22 13 € 70.332,- € 18.156,- Gem. nieuwprijs € 70.332,- · Gem. BPM € 18.156,-
2008 15 registraties · 9 import 15 9 € 18.068,- Gem. BPM € 18.068,-
2009 5 registraties · 3 import 5 3 € 18.699,- Gem. BPM € 18.699,-
2010 4 registraties · 3 import 4 3 € 96.499,- € 20.865,- Gem. nieuwprijs € 96.499,- · Gem. BPM € 20.865,-
2011 8 registraties · 5 import 8 5 € 85.460,- € 20.844,- Gem. nieuwprijs € 85.460,- · Gem. BPM € 20.844,-
2012 2 registraties · 1 import 2 1 € 74.792,- € 13.321,- Gem. nieuwprijs € 74.792,- · Gem. BPM € 13.321,-
2013 19 registraties · 11 import 19 11 € 81.757,- € 17.486,- Gem. nieuwprijs € 81.757,- · Gem. BPM € 17.486,-
2014 3 registraties · 2 import 3 2 € 114.291,- € 24.415,- Gem. nieuwprijs € 114.291,- · Gem. BPM € 24.415,-
2015 6 registraties · 4 import 6 4 € 103.440,- € 30.692,- Gem. nieuwprijs € 103.440,- · Gem. BPM € 30.692,-
2016 2 registraties · 1 import 2 1 € 125.878,- € 39.419,- Gem. nieuwprijs € 125.878,- · Gem. BPM € 39.419,-
2020 2 registraties · 1 import 2 1 € 103.777,- € 387,- Gem. nieuwprijs € 103.777,- · Gem. BPM € 387,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
KBD-70-Z 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
L-981-FR 2023-07-27 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Kenteken check van KPF-06-B delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X