Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.495
Nee
2016
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken KN-864-H is op kenteken gezet in 2016. De nieuwwaarde van deze Kia bedroeg € 33.495. Dit voertuig levert een elektrisch vermogen van 24 kW. Dit model heeft een gewicht van 1.565 kg. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 7.300.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 33 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1565 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1960 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Eerste registratie | 2016-10-21 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2016-10-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 15.595 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er zit en fout in de software van de aandrijflijn, waardoor de parkeerstand tijdens parkeren van het voertuig niet altijd wordt ingeschakeld.
in beweging komen van het geparkeerde voertuig
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak bij de merkdealer te maken. Het voertuig wordt dan voorzien van een software update.
De parkeerstand van de aandrijflijn kan al rijdend worden ingeschakeld. Dit kan de parkeerblokkering in de reductiebak beschadigen of afbreken, waardoor de parkeerblokkering mogelijk niet meer werkt.
Als de parkeerblokkering defekt raakt kan het voertuig, in de P-stand van de transmisse, wegrollen als de parkeerrem niet wordt inschakelt.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken. De software van de parkeerrem zal worden gemodificeerd, zodat deze automatisch wordt ingeschakeld bij het uitschakelen van het contact van het voertuig.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 15.595,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 53.385 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| S-726-LD | 2026-04-17 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| K-861-LR | 2026-04-09 | |||
| G-798-RR | 2026-04-08 | |||
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| 7-ZRJ-57 | 2026-04-22 | |||
| T-785-HG | 2026-04-21 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| K-342-DK | 2026-04-20 | |||
| K-210-FX | 2026-04-16 | |||
| J-114-PZ | 2026-04-16 | |||
| H-502-VF | 2026-04-15 | |||
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 |