Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 94.890
€ 469,-
Nee
2016
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken KN-244-Z is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 94.890. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 320 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1969 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 2.1 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.280 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 6 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 350 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 33.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1969 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 320 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 2.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3010 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,76 m |
| Wielbasis | 2,98 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-12-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-12-20 |
| APK vervaldatum | 2027-05-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 30.675 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 30.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
6 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gordelspannergasgenerator van de rechter veiligheidsgordel voor de derde stoelenrij is mogelijk onjuist vastgekrimpt.
Bij activatie van de gordelspanner kan de gasgenerator loskomen. Hierdoor kunnen loskomende delen lichamelijk letsel veroorzaken bij de inzittende.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de rechterveiligheidsgordel van de derde stoelenrij vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 30.675,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 151.602 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 699 |
| Periode | 2016-02-15 - 2016-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 26 | 2 | € 92.226,- | € 454,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| RR-181-R | |||
| JDX-79-N | |||
| SV-097-R | |||
| KK-769-K | |||
| KT-060-J | |||
| KD-217-S | |||
| KD-877-S | |||
| JK-994-P | |||
| P-324-RB | |||
| JT-424-F | |||
| TR-245-H | |||
| JG-048-J | |||
| KS-589-G | |||
| KDX-82-K | |||
| JT-597-D | |||
| KN-569-V | |||
| KK-411-T | |||
| KX-914-D | |||
| PV-227-J | |||
| JG-751-K | |||
| RK-719-P | |||
| JK-705-H | |||
| KJ-641-Z | |||
| KS-910-S | |||
| KV-183-X | |||
| KJ-905-B | |||
| T-183-RP | |||
| JJ-169-X | |||
| Z-860-KT | |||
| T-527-PT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JL-053-J | 2026-05-12 | |||
| KV-966-Z | 2026-05-23 | |||
| RV-388-K | 2026-05-15 | |||
| JN-135-F | 2026-05-22 | |||
| KS-905-S | 2026-05-23 | |||
| G-254-TJ | 2026-05-16 | |||
| JL-431-G | 2026-05-22 | |||
| KS-822-V | 2026-05-23 | |||
| JD-980-R | 2026-05-16 | |||
| JL-059-Z | 2026-05-15 | |||
| KH-664-N | 2026-05-13 | |||
| JP-336-K | 2026-05-12 | |||
| JK-105-G | 2026-05-12 | |||
| JG-337-N | 2026-05-11 | |||
| KX-848-K | 2026-05-09 | |||
| JL-446-S | 2026-05-23 | |||
| KF-990-Z | 2026-05-07 | |||
| G-805-FT | 2026-05-05 | |||
| JJ-320-B | 2026-05-04 | |||
| KZ-403-V | 2026-05-02 | |||
| NH-060-J | 2026-04-29 | |||
| KR-937-P | 2026-04-28 | |||
| JG-042-J | 2026-04-30 | |||
| JJ-720-H | 2026-04-28 | |||
| KD-513-V | 2026-04-24 | |||
| KS-089-R | 2026-04-25 | |||
| NF-090-Z | 2026-04-23 | |||
| KN-278-K | 2026-04-21 | |||
| JK-401-Z | 2026-05-23 | |||
| JS-708-P | 2026-05-16 |