Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 24.194
€ 89,-
Ja, 2026
2015
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Venga met kenteken KJP-61-H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. Dit voertuig is in mei 2026 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Kia was € 24.194. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 124 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1591 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Venga bedraagt 178 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.269 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-06-2019. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 10.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1369 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1730 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-06-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-21 |
| APK vervaldatum | 2019-06-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Venga MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 12.195 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.823 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Kia Venga
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenHuidige eigenaar
5 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 12.195,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 117.070 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1192 |
| Periode | 2009-12-04 - 2016-05-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3318 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Aantal import auto's | 657 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 3 | 0 | € 21.550,- | € 4.443,- |
| 2010 | 545 | 11 | € 22.525,- | € 4.360,- |
| 2011 | 404 | 27 | € 22.800,- | € 4.497,- |
| 2012 | 693 | 195 | € 22.955,- | € 4.272,- |
| 2013 | 714 | 160 | € 23.989,- | € 5.751,- |
| 2014 | 681 | 190 | € 24.149,- | € 5.203,- |
| 2015 | 276 | 73 | € 25.215,- | € 5.487,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 25.826,- | € 1.417,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| G-837-TV | |||
| 03-TTT-8 | |||
| JPL-04-R | |||
| 42-TTR-8 | |||
| 6-SZS-73 | |||
| 67-PLR-7 | |||
| 5-KNF-36 | |||
| 4-KBH-89 | |||
| 56-KXV-7 | |||
| 3-ZRN-14 | |||
| 7-SRT-42 | |||
| 28-RFH-2 | |||
| 60-LJV-1 | |||
| 8-KZS-09 | |||
| 9-SHV-26 | |||
| PK-548-R | |||
| N-932-ZX | |||
| 93-XSN-2 | |||
| 41-TTR-8 | |||
| 03-PJL-2 | |||
| 02-PTL-6 | |||
| 00-XDX-4 | |||
| TJ-753-G | |||
| 96-NJH-5 | |||
| 28-NND-9 | |||
| 94-NJH-5 | |||
| 77-KZL-6 | |||
| 92-NGT-7 | |||
| 40-LGX-7 | |||
| 42-LRB-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-TBP-56 | 2026-05-16 | |||
| 11-RVH-4 | 2026-05-14 | |||
| 16-XSH-2 | 2026-05-09 | |||
| KFG-62-N | 2026-04-29 | |||
| 95-ZTP-5 | 2026-04-25 | |||
| T-345-FS | 2026-04-18 | |||
| 9-XLP-01 | 2026-04-14 | |||
| 66-XRV-3 | 2026-05-21 | |||
| 16-PLH-4 | 2026-05-15 | |||
| 99-LTJ-9 | 2026-05-12 | |||
| 93-LFT-7 | 2026-05-14 | |||
| GHR-79-X | 2026-05-06 | |||
| 74-LRJ-6 | 2026-05-05 | |||
| G-881-HX | 2026-05-02 | |||
| 56-KNN-7 | 2026-05-01 | |||
| 5-XKT-25 | 2026-04-03 | |||
| 2-TTD-44 | 2026-04-26 | |||
| 47-LSB-4 | 2026-04-28 | |||
| 9-XKH-89 | 2026-04-07 | |||
| KB-586-P | 2026-04-23 | |||
| 16-NVG-8 | 2026-04-15 | |||
| JJ-674-R | 2026-04-13 | |||
| HKF-66-K | 2026-04-13 | |||
| 80-ZNH-5 | 2026-04-11 | |||
| 11-PLL-7 | 2026-04-07 | |||
| 9-KNV-35 | 2026-04-11 | |||
| 2-SJV-98 | 2026-03-19 | |||
| 12-LFL-9 | 2026-04-02 | |||
| 01-LXX-7 | 2026-04-02 | |||
| 58-LJV-1 | 2026-04-02 |