Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.519
€ 367,-
Ja, 2026
2018
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon ST met kenteken KJL-86-F is op kenteken gezet in 2018. Dit voertuig is in mei 2026 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 33.519. De cilinderinhoud bedraagt 1798 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Leon ST haalt een maximale snelheid van 224 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.327 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 309 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 17.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 180 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 134 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1327 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-07-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-20 |
| APK vervaldatum | 2027-04-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
SEAT Leon ST
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenHuidige eigenaar
6 dagenDe functiebewaking van de voorste knipperlichten werkt mogelijk niet juist. De bestuurder ontvangt bij het uitvallen van de knipperlichten mogelijk geen waarschuwing.
Bij een defect knipperlicht weten de overige weggebruikers niet wat het voertuig gaat doen. Dit verhoogt de kans op een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal een software-update van de Body Control Module uitvoeren..
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 15.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 181.300 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 514 |
| Periode | 2015-02-27 - 2018-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 397 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Aantal import auto's | 185 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 26 |
| Import percentage | 47% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 41 | 20 | € 33.439,- | € 2.010,- |
| 2015 | 28 | 14 | € 30.382,- | € 2.243,- |
| 2015 | 28 | 14 | € 30.382,- | € 2.243,- |
| 2016 | 59 | 24 | € 33.404,- | € 2.659,- |
| 2016 | 33 | 16 | € 30.974,- | € 1.788,- |
| 2016 | 33 | 16 | € 30.974,- | € 1.788,- |
| 2017 | 176 | 84 | € 35.390,- | € 2.557,- |
| 2017 | 60 | 26 | € 34.195,- | € 3.241,- |
| 2017 | 59 | 26 | € 34.195,- | € 3.241,- |
| 2018 | 121 | 57 | € 35.960,- | € 2.947,- |
| 2018 | 39 | 18 | € 34.562,- | € 3.290,- |
| 2018 | 38 | 17 | € 34.583,- | € 3.369,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 34.510,- | € 7.441,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 34.510,- | € 7.441,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-590-GN | 2026-05-23 | |||
| JPG-94-S | 2026-05-23 | |||
| G-314-LH | 2026-05-19 | |||
| JXG-61-R | 2026-05-19 | |||
| RK-775-X | 2026-05-17 | |||
| PD-187-G | 2026-05-15 | |||
| KFS-85-F | 2026-05-12 | |||
| Z-221-RR | 2026-05-11 | |||
| HB-298-S | 2026-05-11 | |||
| P-713-VH | 2026-05-09 | |||
| R-672-FD | 2026-05-07 | |||
| N-785-JK | 2026-05-05 | |||
| Z-224-DB | 2026-05-02 | |||
| HPZ-53-J | 2026-04-24 | |||
| RJ-196-L | 2026-04-19 | |||
| KFK-95-F | 2026-04-11 | |||
| R-756-PS | 2026-04-07 | |||
| JXZ-02-P | 2026-04-02 | |||
| KDJ-76-F | 2026-04-01 | |||
| HRK-14-G | 2026-04-01 | |||
| XN-916-H | 2026-03-16 | |||
| SP-879-J | 2026-03-14 | |||
| R-168-SF | 2026-03-14 | |||
| R-042-KB | 2026-03-10 | |||
| HDF-40-B | 2026-03-10 | |||
| N-029-SH | 2026-03-09 | |||
| JFT-41-L | 2026-03-07 | |||
| HDJ-97-H | 2026-03-07 | |||
| PZ-200-R | 2026-03-06 | |||
| HH-693-S | 2026-03-04 |