Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 35.923
€ 1.851,-
Ja, 2026
2025
2026-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 2008 met kenteken KHZ-91-S is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 35.923 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1199 cc motor met 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 205 km/h. Dankzij 1.267 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 13 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1009 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 24.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 5.8 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 130 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1267 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1715 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-02-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-12 |
| APK vervaldatum | 2029-02-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 2008 MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2025
€ 25.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Peugeot 2008
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
13 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het waarschuwingslampje van de Rijstrookassistentie (Lane Keep Assist) gaat niet branden als de camera aan de voorkant is geblokkeerd. De bestuurder ontvangt geen melding dat de betreffende functie niet beschikbaar is.
Een verhoogde kans op een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de carrosserieregelmodule (BCM) updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 25.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 20.641 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 59 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 416 |
| Periode | 2019-11-30 - 2026-03-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15116 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1084 |
| Aantal import auto's | 3012 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 824 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 52 | 23 | € 38.767,- | € 2.541,- |
| 2019 | 44 | 13 | € 35.173,- | € 2.474,- |
| 2019 | 43 | 12 | € 31.314,- | € 2.435,- |
| 2020 | 3307 | 1168 | € 37.770,- | € 3.162,- |
| 2020 | 4091 | 1071 | € 30.326,- | € 2.693,- |
| 2020 | 4111 | 1090 | € 30.450,- | € 2.684,- |
| 2021 | 4086 | 1620 | € 34.734,- | € 3.442,- |
| 2021 | 3597 | 716 | € 29.849,- | € 3.167,- |
| 2021 | 3614 | 732 | € 29.848,- | € 3.157,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 29.986,- | € 1.168,- |
| 2022 | 2468 | 794 | € 36.973,- | € 4.128,- |
| 2022 | 1 | 0 | € 35.582,- | € 3.938,- |
| 2022 | 2886 | 363 | € 31.468,- | € 3.612,- |
| 2023 | 6 | 1 | € 36.239,- | € 5.430,- |
| 2023 | 5 | 0 | € 36.651,- | € 6.130,- |
| 2023 | 2012 | 371 | € 33.665,- | € 4.288,- |
| 2023 | 2476 | 974 | € 38.778,- | € 4.443,- |
| 2024 | 1909 | 353 | € 33.642,- | € 5.371,- |
| 2024 | 3279 | 1523 | € 38.872,- | € 4.576,- |
| 2024 | 1 | 0 | ||
| 2024 | 1893 | 337 | € 33.642,- | € 5.400,- |
| 2025 | 536 | 90 | € 35.934,- | € 6.769,- |
| 2025 | 118 | 74 | € 39.449,- | € 4.412,- |
| 2025 | 486 | 40 | € 35.943,- | € 7.045,- |
| 2026 | 4 | 0 | € 39.238,- | € 7.636,- |
| 2026 | 4 | 0 | € 39.238,- | € 7.636,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JXK-27-V | |||
| KGP-20-X | |||
| HJK-60-X | |||
| JPK-77-D | |||
| HFV-83-S | |||
| JKL-01-Z | |||
| KGL-41-Z | |||
| KGL-51-Z | |||
| GVP-47-V | |||
| HSR-15-R | |||
| HDH-52-S | |||
| HDP-99-X | |||
| GLH-09-R | |||
| JXG-92-R | |||
| JGV-15-F | |||
| GRN-30-S | |||
| KHJ-40-J | |||
| KHJ-47-J | |||
| KHJ-50-J | |||
| KHJ-36-J | |||
| KFR-37-Z | |||
| KGG-88-H | |||
| GRV-24-Z | |||
| KHJ-54-J | |||
| GHV-94-S | |||
| JZL-04-X | |||
| JZL-02-X | |||
| R-043-VF | |||
| KBF-56-Z | |||
| HVZ-93-R |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GRN-28-S | 2026-05-21 | |||
| KDR-35-D | 2026-05-21 | |||
| HGX-88-B | 2026-05-19 | |||
| Z-093-GS | 2026-05-19 | |||
| JDL-10-N | 2026-05-20 | |||
| KFG-71-N | 2026-05-20 | |||
| KFG-70-N | 2026-05-20 | |||
| GSR-18-X | 2026-05-15 | |||
| JNV-17-K | 2026-05-13 | |||
| HZL-95-L | 2026-05-11 | |||
| GFD-71-H | 2026-05-20 | |||
| JVT-12-G | 2026-05-14 | |||
| JTX-79-L | 2026-05-15 | |||
| GBS-71-K | 2026-05-21 | |||
| HKK-10-H | 2026-05-21 | |||
| KBB-19-F | 2026-05-06 | |||
| GHP-05-P | 2026-05-21 | |||
| JRG-19-J | 2026-05-16 | |||
| JKH-25-R | 2026-05-21 | |||
| GLL-34-V | 2026-05-02 | |||
| JVT-98-B | 2026-05-01 | |||
| HLB-94-V | 2026-05-19 | |||
| JNB-34-H | 2026-05-22 | |||
| HRH-20-N | 2026-05-21 | |||
| HSN-37-T | 2026-05-08 | |||
| HGT-33-N | 2026-05-16 | |||
| S-511-VV | 2026-05-19 | |||
| KHD-59-B | 2026-05-19 | |||
| Z-243-PP | 2026-05-19 | |||
| JTZ-57-K | 2026-05-07 |