Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 39.349
Ja, 2026
2025
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot e-2008 met kenteken KHZ-48-V is op kenteken gezet in 2025. Dit voertuig is in mei 2026 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Peugeot was € 39.349. Dankzij 62 kW accelereert deze auto soepel en snel. Dit model haalt een maximale snelheid van 150 km/h. Met een massa van 1.623 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 13 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 990 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 25.750.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 1 |
| Vermogen continue (elektrisch) | 84 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 157 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1623 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-02-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-12 |
| APK vervaldatum | 2029-02-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot e-2008 MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2025
€ 28.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Peugeot e-2008
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
14 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het waarschuwingslampje van de Rijstrookassistentie (Lane Keep Assist) gaat niet branden als de camera aan de voorkant is geblokkeerd. De bestuurder ontvangt geen melding dat de betreffende functie niet beschikbaar is.
Een verhoogde kans op een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de carrosserieregelmodule (BCM) updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 28.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 10.773 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 133 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 454 |
| Periode | 2020-01-07 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 14162 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 888 |
| Aantal import auto's | 2344 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 141 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 2458 | 654 | € 44.095,- | € 1,- |
| 2021 | 3379 | 954 | € 39.239,- | |
| 2022 | 3067 | 577 | € 39.591,- | € 1,- |
| 2023 | 2936 | 97 | € 42.387,- | € 3.112,- |
| 2024 | 1192 | 16 | € 42.376,- | |
| 2025 | 24 | 0 | € 39.046,- | € 667,- |
| 2025 | 895 | 46 | € 39.737,- | € 663,- |
| 2026 | 3 | 0 | € 39.866,- | € 687,- |
| 2026 | 236 | 0 | € 38.456,- | € 686,- |
| 2026 | 31 | 0 | € 39.529,- | € 687,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HRL-03-J | |||
| HGK-50-L | |||
| HLR-97-Z | |||
| HJG-62-J | |||
| KGH-35-S | |||
| KDP-96-N | |||
| KJH-70-D | |||
| KJP-97-F | |||
| KJP-07-J | |||
| JXX-86-P | |||
| HNV-31-N | |||
| HGK-37-L | |||
| R-556-HL | |||
| HNV-36-N | |||
| JXD-98-X | |||
| GRB-90-R | |||
| GRB-91-R | |||
| KHX-24-J | |||
| HLR-76-V | |||
| HLS-25-B | |||
| HLS-33-B | |||
| HLR-89-Z | |||
| T-996-FJ | |||
| KHZ-88-D | |||
| T-964-JD | |||
| S-999-VT | |||
| T-993-FJ | |||
| GHH-15-P | |||
| JNL-21-F | |||
| HNV-37-N |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HLP-23-H | 2026-05-23 | |||
| HNB-64-J | 2026-05-21 | |||
| HRL-04-J | 2026-05-20 | |||
| HGK-26-L | 2026-05-11 | |||
| HLR-70-V | 2026-05-07 | |||
| HNP-80-V | 2026-05-21 | |||
| GNT-28-P | 2026-05-23 | |||
| T-994-FJ | 2026-05-21 | |||
| KGS-33-R | 2026-05-02 | |||
| JGT-09-H | 2026-05-20 | |||
| HLR-72-V | 2026-05-16 | |||
| GLN-36-Z | 2026-05-21 | |||
| HLS-29-B | 2026-05-07 | |||
| GRB-93-R | 2026-04-28 | |||
| X-506-BR | 2026-04-30 | |||
| Z-186-RV | 2026-05-11 | |||
| GNT-30-P | 2026-04-28 | |||
| GRB-05-S | 2026-05-06 | |||
| HHN-94-B | 2026-05-23 | |||
| HTP-51-T | 2026-05-23 | |||
| X-818-TF | 2026-05-23 | |||
| S-904-SJ | 2026-05-23 | |||
| R-662-SG | 2026-05-23 | |||
| X-204-LX | 2026-05-22 | |||
| S-537-JG | 2026-05-22 | |||
| HDT-46-P | 2026-05-21 | |||
| GRP-63-Z | 2026-05-21 | |||
| L-830-GV | 2026-05-23 | |||
| P-284-JL | 2026-05-23 | |||
| T-779-LD | 2026-05-21 |