Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 33.273
€ 461,-
Ja, 2026
2014
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Cabriolet met kenteken KHV-35-B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. Dit voertuig is in mei 2026 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 33.273. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 105 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Golf Cabriolet bedraagt 188 km/h. Met een massa van 1.421 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 16 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 470 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 10.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1421 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,35 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-07-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-09 |
| APK vervaldatum | 2027-09-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.841 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volkswagen Golf Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenHuidige eigenaar
16 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 149.490 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 955 |
| Periode | 2011-04-11 - 2016-05-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2172 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 27 |
| Aantal import auto's | 656 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 27 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 419 | 144 | € 30.250,- | € 3.715,- |
| 2011 | 419 | 144 | € 30.250,- | € 3.715,- |
| 2012 | 1083 | 265 | € 29.240,- | € 3.569,- |
| 2012 | 1081 | 263 | € 29.239,- | € 3.574,- |
| 2013 | 310 | 97 | € 30.872,- | € 3.769,- |
| 2013 | 309 | 96 | € 30.877,- | € 3.766,- |
| 2014 | 195 | 80 | € 33.435,- | € 3.371,- |
| 2014 | 192 | 77 | € 33.433,- | € 3.392,- |
| 2015 | 162 | 69 | € 34.217,- | € 3.351,- |
| 2015 | 162 | 69 | € 34.217,- | € 3.351,- |
| 2016 | 3 | 1 | € 33.841,- | € 5.191,- |
| 2016 | 3 | 1 | € 33.841,- | € 5.191,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-388-PF | |||
| H-128-XX | |||
| L-927-VF | |||
| 36-XPK-8 | |||
| K-399-DX | |||
| 67-XPL-3 | |||
| X-775-ZL | |||
| 44-XKF-6 | |||
| L-822-SB | |||
| 63-TTD-1 | |||
| 64-XTD-9 | |||
| SV-717-N | |||
| K-153-SF | |||
| G-932-KT | |||
| 25-RNS-4 | |||
| 41-XRD-5 | |||
| J-222-RS | |||
| 68-ZLT-8 | |||
| HLK-20-L | |||
| S-637-NN | |||
| KP-410-S | |||
| N-320-PJ | |||
| 29-TLH-6 | |||
| ZH-724-L | |||
| 51-ZST-1 | |||
| 68-XNF-1 | |||
| HPF-64-X | |||
| P-827-HX | |||
| L-781-JZ | |||
| TS-630-T |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-637-KV | 2026-05-10 | |||
| 14-TBD-9 | 2026-05-09 | |||
| JN-097-P | 2026-05-20 | |||
| L-166-KL | 2026-05-18 | |||
| R-658-TZ | 2026-05-11 | |||
| 31-XKF-6 | 2026-05-04 | |||
| 49-XPN-7 | 2026-05-08 | |||
| JVP-73-P | 2026-04-28 | |||
| HHR-47-H | 2026-05-12 | |||
| J-053-BD | 2026-04-27 | |||
| P-951-JR | 2026-04-25 | |||
| HZ-816-P | 2026-05-08 | |||
| JZN-20-K | 2026-05-20 | |||
| K-353-GF | 2026-05-21 | |||
| 34-XPK-8 | 2026-05-22 | |||
| XT-824-L | 2026-05-21 | |||
| 94-RZT-5 | 2026-05-19 | |||
| L-896-VP | 2026-05-17 | |||
| H-476-NZ | 2026-05-19 | |||
| 71-ZPJ-8 | 2026-05-15 | |||
| 42-XRD-5 | 2026-05-14 | |||
| 29-TVV-6 | 2026-05-12 | |||
| 65-TBD-8 | 2026-05-14 | |||
| 59-TFB-3 | 2026-05-08 | |||
| N-245-BS | 2026-05-08 | |||
| GX-488-K | 2026-05-08 | |||
| 1-ZRS-41 | 2026-05-07 | |||
| 20-TFD-2 | 2026-05-10 | |||
| 7-TBN-03 | 2026-05-11 | |||
| HHL-92-X | 2026-05-05 |