Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 44.685
€ 2.400,-
Ja, 2026
2017
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda MX-5 met kenteken KHV-28-S is op kenteken gezet in 2017. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mazda was € 44.685. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 160 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze MX-5 haalt een maximale snelheid van 194 km/h. Dankzij 1.155 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 15 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 151 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 25.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1155 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1320 kg |
| Lengte | 3,92 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,24 m |
| Wielbasis | 2,31 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-06-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-11 |
| APK vervaldatum | 2026-10-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mazda MX-5 cabriolet
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 25.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.425 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda MX-5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenHuidige eigenaar
15 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Door onjuiste software in de transmissiecontrolemodule kan de automatische versnellingsbak onbedoeld terugschakelen.
De aangedreven wielen worden onverwacht vertraagd. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de controlemodule voorzien van nieuwe software.
In de DC-DC omvormer kan kortsluiting optreden als het i-Eloop waarschuwingslampje gaat branden en het i-stop waarschuwingslampje gaat knipperen.
Rookontwikkeling en brand.
De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. De DC-DC omvormer wordt dan gecontroleerd en er wordt nieuwe software geinstalleerd.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 25.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 72.875 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 506 |
| Periode | 2017-01-31 - 2024-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 245 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 16 |
| Aantal import auto's | 111 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 16 |
| Import percentage | 45% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 182 | 71 | € 38.203,- | € 6.256,- |
| 2015 | 181 | 70 | € 38.205,- | € 6.248,- |
| 2016 | 394 | 182 | € 39.415,- | € 6.187,- |
| 2016 | 390 | 178 | € 39.417,- | € 6.234,- |
| 2017 | 431 | 189 | € 41.887,- | € 6.570,- |
| 2017 | 429 | 188 | € 41.879,- | € 6.579,- |
| 2017 | 85 | 36 | € 44.965,- | € 6.000,- |
| 2018 | 91 | 44 | € 46.276,- | € 6.076,- |
| 2018 | 259 | 117 | € 42.644,- | € 6.985,- |
| 2018 | 263 | 121 | € 42.629,- | € 6.911,- |
| 2019 | 50 | 25 | € 49.705,- | € 6.625,- |
| 2019 | 253 | 99 | € 44.632,- | € 6.964,- |
| 2019 | 257 | 103 | € 44.574,- | € 6.936,- |
| 2020 | 5 | 3 | € 52.841,- | € 6.834,- |
| 2020 | 56 | 26 | € 45.962,- | € 5.187,- |
| 2020 | 58 | 28 | € 45.926,- | € 5.122,- |
| 2021 | 114 | 40 | € 46.212,- | € 6.225,- |
| 2021 | 114 | 40 | € 46.212,- | € 6.225,- |
| 2021 | 5 | 2 | € 51.814,- | € 8.814,- |
| 2022 | 58 | 20 | € 48.392,- | € 7.315,- |
| 2022 | 4 | 1 | € 53.800,- | € 11.509,- |
| 2022 | 57 | 19 | € 48.404,- | € 7.287,- |
| 2023 | 63 | 19 | € 51.519,- | € 8.658,- |
| 2023 | 4 | 0 | € 56.788,- | € 14.855,- |
| 2023 | 63 | 19 | € 51.519,- | € 8.658,- |
| 2024 | 48 | 6 | € 54.883,- | € 11.114,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 55.448,- | € 9.822,- |
| 2024 | 1 | 0 | € 57.950,- | € 15.530,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 55.448,- | € 9.822,- |
| 2025 | 6 | 1 | € 54.179,- | € 11.475,- |
| 2025 | 6 | 1 | € 54.179,- | € 11.475,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-932-RZ | 2026-05-11 | |||
| TZ-859-X | 2026-05-16 | |||
| Z-568-BV | 2026-05-19 | |||
| KFL-14-K | 2026-05-08 | |||
| PV-788-N | 2026-05-18 | |||
| L-780-LK | 2026-05-16 | |||
| JFK-28-G | 2026-04-18 | |||
| T-297-VG | 2026-05-16 | |||
| HVD-67-D | 2026-05-15 | |||
| KDP-11-H | 2026-05-11 | |||
| PB-757-R | 2026-04-22 | |||
| R-375-GR | 2026-05-05 | |||
| KBF-25-X | 2026-05-04 | |||
| KHB-33-L | 2026-05-04 | |||
| T-989-ND | 2026-05-03 | |||
| K-398-ZF | 2026-04-04 | |||
| R-590-FR | 2026-04-27 | |||
| HPK-65-N | 2026-04-24 | |||
| P-486-GK | 2026-04-24 | |||
| NF-217-K | 2026-04-20 | |||
| JGS-60-X | 2026-03-31 | |||
| L-796-GV | 2026-03-26 | |||
| JKR-20-K | 2026-04-13 | |||
| L-069-SV | 2026-04-14 | |||
| HRG-23-J | 2026-03-24 | |||
| G-790-PJ | 2026-04-11 | |||
| J-986-XX | 2026-04-04 | |||
| R-049-XD | 2026-03-18 | |||
| G-098-VG | 2026-03-26 | |||
| P-903-VR | 2026-03-10 |