Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 29.470
€ 695,-
Ja, 2026
2020
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C4 Cactus met kenteken KHN-73-X is op kenteken gezet in 2020. Dit voertuig is in mei 2026 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 29.470. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1199 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Deze C4 Cactus haalt een maximale snelheid van 207 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.165 kg. Dit voertuig is al 25 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 854 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 14.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1165 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1625 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-01-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-06 |
| APK vervaldatum | 2024-01-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C4 Cactus hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 14.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Citroën C4 Cactus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenHuidige eigenaar
25 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 14.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 79.924 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 768 |
| Periode | 2014-03-18 - 2021-03-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5676 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 82 |
| Aantal import auto's | 963 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 82 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1114 | 320 | € 19.680,- | € 1.688,- |
| 2014 | 933 | 91 | € 20.108,- | € 1.124,- |
| 2014 | 1114 | 320 | € 19.680,- | € 1.688,- |
| 2015 | 1451 | 175 | € 20.850,- | € 1.591,- |
| 2015 | 3399 | 673 | € 20.738,- | € 2.001,- |
| 2015 | 3402 | 676 | € 20.738,- | € 2.000,- |
| 2016 | 1124 | 151 | € 21.123,- | € 1.790,- |
| 2016 | 2949 | 578 | € 21.263,- | € 2.061,- |
| 2016 | 2952 | 581 | € 21.264,- | € 2.060,- |
| 2017 | 856 | 113 | € 21.922,- | € 1.872,- |
| 2017 | 1930 | 301 | € 21.493,- | € 2.206,- |
| 2017 | 1932 | 303 | € 21.492,- | € 2.204,- |
| 2018 | 1732 | 271 | € 23.758,- | € 2.587,- |
| 2018 | 1730 | 269 | € 23.758,- | € 2.589,- |
| 2018 | 627 | 168 | € 27.235,- | € 3.274,- |
| 2019 | 1409 | 233 | € 25.522,- | € 2.767,- |
| 2019 | 533 | 196 | € 28.570,- | € 2.878,- |
| 2019 | 1405 | 229 | € 25.397,- | € 2.772,- |
| 2020 | 996 | 196 | € 27.587,- | € 2.968,- |
| 2020 | 150 | 68 | € 31.607,- | € 1.871,- |
| 2020 | 994 | 193 | € 27.593,- | € 2.976,- |
| 2021 | 81 | 5 | € 26.105,- | € 4.140,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 31.925,- | € 3.056,- |
| 2021 | 80 | 4 | € 26.078,- | € 4.187,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KDV-74-F | |||
| JLN-47-T | |||
| N-453-HD | |||
| KDT-08-Z | |||
| H-874-ZS | |||
| JLG-39-G | |||
| J-045-BP | |||
| H-909-VG | |||
| KFJ-31-L | |||
| H-911-DG | |||
| XR-869-H | |||
| ZT-146-Z | |||
| HXG-01-R | |||
| J-492-BJ | |||
| SJ-243-H | |||
| J-432-LF | |||
| K-396-ZV | |||
| JZ-278-N | |||
| XX-768-S | |||
| G-449-HX | |||
| K-652-KN | |||
| KHR-70-K | |||
| TS-479-Z | |||
| SH-936-Z | |||
| P-184-GK | |||
| J-061-LZ | |||
| TF-449-H | |||
| K-064-FD | |||
| Z-590-LJ | |||
| H-155-HN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KBL-40-L | 2026-05-26 | |||
| ZJ-243-T | 2026-05-23 | |||
| KJK-95-R | 2026-05-27 | |||
| H-887-ZS | 2026-05-04 | |||
| TL-506-F | 2026-05-28 | |||
| K-753-KN | 2026-05-08 | |||
| N-696-GF | 2026-05-24 | |||
| GF-887-X | 2026-05-28 | |||
| SR-671-H | 2026-05-28 | |||
| ZL-788-K | 2026-05-26 | |||
| JZV-41-R | 2026-05-26 | |||
| NH-613-L | 2026-05-25 | |||
| JD-897-Z | 2026-05-27 | |||
| KGH-14-V | 2026-05-23 | |||
| K-454-XR | 2026-05-08 | |||
| TN-056-R | 2026-05-28 | |||
| HG-215-H | 2026-05-26 | |||
| SH-305-F | 2026-05-23 | |||
| 1-XZB-59 | 2026-05-24 | |||
| HL-652-D | 2026-05-23 | |||
| GH-068-T | 2026-05-23 | |||
| JP-523-B | 2026-05-22 | |||
| NN-806-J | 2026-05-22 | |||
| JH-368-F | 2026-05-28 | |||
| T-529-ZZ | 2026-05-28 | |||
| J-441-BJ | 2026-05-22 | |||
| NJ-297-J | 2026-05-23 | |||
| 7-ZJR-47 | 2026-05-22 | |||
| XR-122-N | 2026-05-21 | |||
| JK-572-S | 2026-05-21 |