Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 102.850
Ja, 2026
2015
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Tesla Model S met kenteken KHN-63-X is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. Dit voertuig is in mei 2026 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Tesla was € 102.850. De topsnelheid van deze Model S bedraagt 201 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.175 kg. Sinds 19 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 17.500.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 94 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2175 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2590 kg |
| Lengte | 4,97 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,96 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Tesla Model S hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 17.795 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Tesla Model S
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenHuidige eigenaar
21 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de passagiersairbag kan in het ontstekingsmechanisme een te hoge druk ontstaan. Hierdoor kan de behuizing van het ontstekingsmechanisme barsten en metalen fragmenten losraken.
Losrakende fragmenten kunnen de inzittenden raken en verwonden.
De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De airbag wordt dan vervangen.
Het materiaal van de bouten van de aandrijfcilinder van de stuurbekrachtiging kan corroderen. Als gevolg kan de verbinding en de cilinder losraken.
Uitvallen van de stuurbekrachtiging.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De bevestiging van de aandrijfcilinder wordt dan gecontroleerd en de bouten worden vervangen door een corrosiebestendige uitvoering. Zonodig wordt ook de aandrijfcilinder vervangen.
De gordelbevestigingen van de veiligheidsgordels voor kunnen verkeerd zijn gemonteerd.
De gordelbevestiging kan bij een geringe kracht losraken. De veiligheidsgordel biedt dan niet de vereiste bescherming.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De montage van de gordelbevestigingen voor wordt dan gecontroleerd en indien nodig gerepareerd.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 17.795,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 172.220 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 855 |
| Periode | 2013-07-18 - 2018-06-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1896 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 16 |
| Aantal import auto's | 234 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 16 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 825 | 88 | € 105.023,- | |
| 2013 | 826 | 89 | € 105.017,- | |
| 2014 | 964 | 135 | € 95.352,- | |
| 2014 | 964 | 135 | € 95.352,- | |
| 2015 | 102 | 8 | € 95.882,- | |
| 2015 | 103 | 9 | € 95.950,- | |
| 2016 | 1 | 0 | € 70.199,- | |
| 2016 | 1 | 0 | € 70.199,- | |
| 2018 | 2 | 1 | € 90.700,- | |
| 2018 | 2 | 1 | € 90.700,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 7-XLZ-48 | |||
| 3-SRJ-86 | |||
| P-579-JT | |||
| 6-TTP-04 | |||
| 4-TLL-07 | |||
| 9-SFS-38 | |||
| JHV-71-L | |||
| 6-SNT-34 | |||
| T-836-VG | |||
| 7-SNP-55 | |||
| HGB-06-N | |||
| GTB-94-N | |||
| 7-TTG-79 | |||
| R-596-TH | |||
| 3-ZDK-77 | |||
| 2-SGK-80 | |||
| 4-ZBN-24 | |||
| 5-ZBH-91 | |||
| 1-SPS-64 | |||
| 4-SZT-67 | |||
| X-860-KR | |||
| 7-STV-67 | |||
| 4-SKS-46 | |||
| X-096-BS | |||
| 9-SPB-85 | |||
| 9-TXR-43 | |||
| 5-SPZ-63 | |||
| 4-XGK-81 | |||
| 5-SVF-30 | |||
| 4-SFN-47 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 8-SPS-75 | 2026-04-23 | |||
| 7-SPZ-37 | 2026-04-20 | |||
| 9-TLF-98 | 2026-04-18 | |||
| 3-ZDK-79 | 2026-05-16 | |||
| 3-ZJP-94 | 2026-05-15 | |||
| 9-STG-45 | 2026-05-18 | |||
| 3-ZJP-86 | 2026-05-11 | |||
| T-046-VX | 2026-05-02 | |||
| 8-TSF-08 | 2026-04-30 | |||
| 2-SRN-82 | 2026-04-10 | |||
| 2-XKK-47 | 2026-05-21 | |||
| 7-TLH-03 | 2026-04-29 | |||
| 4-SKS-50 | 2026-04-29 | |||
| 4-SPG-63 | 2026-04-27 | |||
| 8-XHG-60 | 2026-04-28 | |||
| 8-SPZ-73 | 2026-04-25 | |||
| 3-SPJ-86 | 2026-04-21 | |||
| 3-ZJP-76 | 2026-03-31 | |||
| 3-ZFK-83 | 2026-03-30 | |||
| 8-XHG-62 | 2026-04-17 | |||
| 7-TNB-27 | 2026-04-19 | |||
| 7-SLV-39 | 2026-04-16 | |||
| JXB-01-H | 2026-03-29 | |||
| 5-TKZ-39 | 2026-04-09 | |||
| 7-XLZ-52 | 2026-04-10 | |||
| 3-SRN-99 | 2026-05-12 | |||
| 3-ZDK-57 | 2026-04-08 | |||
| 1-SRB-04 | 2026-04-08 | |||
| Z-117-BJ | 2026-04-08 | |||
| GLP-86-B | 2026-04-06 |