Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.396,-
Ja, 2016
2005
2016-09-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken KH-890-Z is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Dit voertuig is in september 2016 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.650 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2016. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-01-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 3.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1710 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2020 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2016-09-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-09-15 |
| APK vervaldatum | 2026-01-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 7.985 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenHuidige eigenaar
9 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 7.985,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 189.736 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1196 |
| Periode | 2003-10-24 - 2011-05-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1761 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Aantal import auto's | 758 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 25 | 11 | € 51.890,- | € 12.067,- |
| 2003 | 21 | 10 | € 49.690,- | € 10.646,- |
| 2003 | 21 | 10 | € 49.690,- | € 10.646,- |
| 2004 | 364 | 128 | € 53.923,- | € 12.437,- |
| 2004 | 455 | 185 | € 50.137,- | € 10.960,- |
| 2004 | 456 | 186 | € 50.137,- | € 10.959,- |
| 2005 | 433 | 145 | € 55.400,- | € 12.217,- |
| 2005 | 453 | 203 | € 52.508,- | € 10.653,- |
| 2005 | 453 | 203 | € 52.508,- | € 10.653,- |
| 2006 | 271 | 77 | € 56.462,- | € 12.751,- |
| 2006 | 293 | 118 | € 52.464,- | € 10.522,- |
| 2006 | 295 | 120 | € 52.464,- | € 10.537,- |
| 2007 | 205 | 89 | € 53.289,- | € 10.968,- |
| 2007 | 205 | 89 | € 53.289,- | € 10.968,- |
| 2007 | 1 | 1 | € 12.579,- | |
| 2007 | 296 | 82 | € 57.631,- | € 13.566,- |
| 2008 | 190 | 85 | € 54.007,- | € 9.997,- |
| 2008 | 238 | 74 | € 59.681,- | € 12.552,- |
| 2008 | 187 | 82 | € 54.007,- | € 9.936,- |
| 2009 | 102 | 51 | € 52.680,- | € 8.430,- |
| 2009 | 62 | 23 | € 65.422,- | € 13.053,- |
| 2009 | 100 | 49 | € 52.680,- | € 8.359,- |
| 2010 | 33 | 13 | € 50.738,- | € 7.664,- |
| 2010 | 93 | 20 | € 55.240,- | € 13.633,- |
| 2010 | 33 | 13 | € 50.738,- | € 7.664,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 46.690,- | € 10.436,- |
| 2011 | 25 | 1 | € 52.429,- | € 16.758,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 46.690,- | € 10.436,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HXR-62-Z | |||
| JZZ-36-N | |||
| NN-626-Z | |||
| T-245-BN | |||
| 69-ZH-FN | |||
| G-849-DZ | |||
| 21-NVZ-9 | |||
| KJD-54-H | |||
| 23-JFX-9 | |||
| 93-XJB-5 | |||
| 55-RLN-4 | |||
| 78-ZD-ZB | |||
| 69-PH-NN | |||
| 46-RH-XH | |||
| K-316-VR | |||
| 26-JVR-7 | |||
| 44-RG-LS | |||
| ZR-817-N | |||
| 62-SK-VJ | |||
| 54-RS-VT | |||
| 19-RB-FJ | |||
| 24-ST-PL | |||
| 50-RK-KZ | |||
| 54-XS-GZ | |||
| 43-RL-FT | |||
| RT-797-J | |||
| 50-ZS-BS | |||
| 84-PXK-5 | |||
| 65-RRG-7 | |||
| P-515-RT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-RP-TJ | 2026-05-04 | |||
| JZS-56-X | 2026-04-22 | |||
| PH-327-X | 2026-05-11 | |||
| 50-SZ-HK | 2026-05-22 | |||
| 32-SV-HR | 2026-05-21 | |||
| 16-ZB-JR | 2026-05-21 | |||
| PF-627-X | 2026-05-19 | |||
| RG-815-X | 2026-05-19 | |||
| 46-SK-FR | 2026-05-18 | |||
| KFJ-92-R | 2026-05-18 | |||
| ZJ-143-N | 2026-05-17 | |||
| L-107-HD | 2026-05-17 | |||
| 84-NX-JP | 2026-05-16 | |||
| 5-ZSV-46 | 2026-05-15 | |||
| 05-ZS-BD | 2026-05-13 | |||
| 43-RPT-3 | 2026-05-11 | |||
| GN-367-X | 2026-05-09 | |||
| JX-115-D | 2026-05-07 | |||
| PD-817-P | 2026-05-03 | |||
| 35-TB-TX | 2026-05-01 | |||
| 56-XV-TL | 2026-04-29 | |||
| N-248-DG | 2026-04-28 | |||
| 2-XGV-04 | 2026-04-23 | |||
| 91-XF-XT | 2026-04-22 | |||
| 10-GLH-4 | 2026-04-03 | |||
| 60-XSF-2 | 2026-04-20 | |||
| 23-HJH-3 | 2026-04-20 | |||
| JT-436-R | 2026-04-18 | |||
| TN-828-T | 2026-04-15 | |||
| 20-PN-LR | 2026-04-15 |