Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 46.650
€ 2.779,-
Ja, 2026
2022
2026-04-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Sportback met kenteken KGL-42-X is afkomstig uit het bouwjaar 2022. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 46.650 inclusief BTW en BPM. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze A3 Sportback bedraagt 224 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.395 kg. Sinds 35 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 19-05-2028. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 31.000.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 135 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1875 kg |
| Lengte | 4,35 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-04-21 |
| APK vervaldatum | 2028-05-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A3 Sportback hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 27.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Audi A3 Sportback
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordels van de voorstoelen hebben bij een ongeval mogelijk een lagere spankracht dan bedoeld.
De inzittenden komen hierdoor verder uit de zitting waardoor het volledige veiligheidssysteem mogelijk niet optimaal functioneert bij een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de veiligheidsgordels van de voorstoelen vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 27.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 72.938 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 57 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 429 |
| Periode | 2020-06-30 - 2024-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4463 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 202 |
| Aantal import auto's | 1328 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 202 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1330 | 437 | € 44.249,- | € 3.259,- |
| 2021 | 6 | 3 | € 45.178,- | € 722,- |
| 2021 | 1303 | 458 | € 44.612,- | € 3.550,- |
| 2021 | 6 | 3 | € 45.178,- | € 722,- |
| 2022 | 7 | 4 | € 45.328,- | € 2.420,- |
| 2022 | 670 | 189 | € 46.057,- | € 4.358,- |
| 2022 | 7 | 4 | € 45.328,- | € 2.420,- |
| 2023 | 1 | 1 | € 50.510,- | € 3.247,- |
| 2023 | 844 | 201 | € 47.503,- | € 5.170,- |
| 2024 | 316 | 43 | € 48.629,- | € 6.375,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| T-728-LL | |||
| Z-349-LH | |||
| JHP-20-L | |||
| JZL-59-T | |||
| HFP-57-N | |||
| T-031-XT | |||
| GJB-49-N | |||
| HBG-82-L | |||
| Z-488-HX | |||
| HVL-80-H | |||
| L-535-KB | |||
| JZN-48-B | |||
| Z-619-PT | |||
| GDV-62-P | |||
| X-881-GH | |||
| R-016-VP | |||
| R-121-LX | |||
| KHT-96-Z | |||
| K-736-NL | |||
| R-768-HX | |||
| JBG-89-K | |||
| JPV-85-V | |||
| X-328-XP | |||
| GDX-78-H | |||
| R-804-FB | |||
| X-211-LB | |||
| HZK-22-D | |||
| JJZ-32-P | |||
| GTZ-92-R | |||
| HGB-81-K |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JTP-70-R | 2026-05-13 | |||
| Z-462-FV | 2026-05-23 | |||
| S-843-GD | 2026-05-20 | |||
| T-526-HJ | 2026-05-23 | |||
| J-625-XG | 2026-05-23 | |||
| P-772-FF | 2026-05-21 | |||
| J-536-VS | 2026-05-23 | |||
| K-240-PV | 2026-05-23 | |||
| P-377-GV | 2026-05-21 | |||
| KBT-46-S | 2026-05-16 | |||
| J-290-XF | 2026-05-18 | |||
| X-187-XL | 2026-05-11 | |||
| P-038-JT | 2026-05-21 | |||
| L-397-HX | 2026-05-17 | |||
| L-463-SB | 2026-05-14 | |||
| N-634-TG | 2026-05-17 | |||
| J-117-GP | 2026-05-12 | |||
| JZG-84-B | 2026-05-13 | |||
| K-043-FF | 2026-05-17 | |||
| L-178-FV | 2026-05-14 | |||
| P-597-NG | 2026-05-13 | |||
| K-068-TD | 2026-05-19 | |||
| J-475-TN | 2026-05-12 | |||
| K-057-ZX | 2026-05-12 | |||
| P-055-VX | 2026-05-12 | |||
| GVB-82-P | 2026-05-09 | |||
| KBK-86-G | 2026-05-09 | |||
| Z-068-FL | 2026-05-09 | |||
| JDF-13-V | 2026-05-08 | |||
| P-847-XF | 2026-05-11 |